Ps4 vs X One

Mängukonsoolidega seotud arutelud laialdasemalt.
Esindatud kõik moodsa aja mängukonsoolid!

Ps4 vs X One

Lugemata postitusPostitas Siuzzly » 17 Juun 2014, 23:35

Kumb on parem kas Ps4 või X One? Sooviksin endale üht soetada, kuid ei suuda otsustada. Olen kuulnud, et Ps4 pult üks mugavamaid pulte üldse. Kindlasti öelge oma arvamus ja miks te just seda arvate.

Kõike Head!

Kasutaja avatar
Siuzzly
Mängija
Mängija

Tagasiside: 1|0|1

Re: Ps4 vs X One

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 18 Juun 2014, 00:14

Soovitaks ps-4, sest sellel on rohkem eksklusiivseid mänge, mugavam pult AGA pea meeles seda, et selle thumb stickid kuluvad ära ning sa pead uued peale ostma (maksavad umbes 2-4 euri). Siiski on see minu arust parem kui X1. See on muidugi minu arvamus, aga ma soovitaksin sul oodata PS4 uut nii öelda kere uuendust, kuna PS4 pultidel tekiva paljud probleemid.

AGA SIISKI PS4.

Roxygamer
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 4|0|0

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 18 Juun 2014, 11:34

PlayStation'i pult on palju väiksem ja mugavam keskmise käega inimesele ja pisematele. Kui sul on suured käed siis paljud soovitaks xbox'i pulti, kuna see on palju suurem oma pindalalt. Isiklikult eelistan PlayStation'i pulti, kuna olen kunagi omanud ka xbox'i korra ja minule ei meeldinud see pult näiteks just oma suuruse pärast, kuna oli liiga suur kobakas käes ja juht kangid on minu arust väga nõmedasti asetatud (võibolla arvan ja tunnen seda sellepärast nii, et olen üles kasnavnud Nintendo NES/SNES'iga ja nende pultidega).

Mis puudutab online play'id siis mõlemal peaks see tasuline olema nüüdsest nagu aru saanud olen. Siin tasub uurida palju maksavad erinevad kuu tasud, iseenesest odavaim peaks nagu peale jääma, kui ei tasu ainult selle arvelt otsust teha, kuna mõlemal süsteemil on täiesti erinev nägemus, kuidas asjad toimima peaks, ning mis on tähtis just nende platvormi mängijatele. Xbox kasutab "Xbox Live Gold Subscription'i" ja PlayStation "PS+ Subscription'i".

Siin soovitan uurida, mis mängud on eksklusiivid antud konsoolidel, ning mis mängud on tulemas nendele konsoolidele.. kuna E3 2014 on nüüd läbi ja paljud värsked mängud on nähtud, mis tulevad 2014-2015 aasta jooksul. Päris nõme oleks, kui oled mõnda mängu vaadanud ja tahtnud mängida aga siis tuleb välja , et see on teise konsooli eksklusiiv hoopis. :/

Mõlemad konsoolid on head ning saavad hakkama sellega, milleks nad loodud on. Tee oma valik lihtsalt selle põhjal, mis sulle endale rohkem meeldib. Kui sulle meeldivad Sony PlayStationi mängud/eksklusiivid ja see kuidas süsteem välja näeb siis võta see konsool, kui sulle meeldib rohkem M$ Xbox ja selle mängud/eksklusiivid ning välimus siis vali see.

Lõppude lõpuks mängud on ikkagi kõige tähtsamad! ;) ;D

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Tagasiside: 27|0|0

Lugemata postitusPostitas Siuzzly » 18 Juun 2014, 11:39

:D Ise eelistaksin kah PS4-ja, sest uus Uncharted tulemas jne :D Xboxi pult onjh paras kobakas võrreldes PS-ga.

Kasutaja avatar
Siuzzly
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas Siuzzly » 18 Juun 2014, 11:46

Kuigi peab tõdema, et Xbox live on hetkel odavam kui PS+ (Euronicsis)

Kasutaja avatar
Siuzzly
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas Siuzzly » 18 Juun 2014, 18:03

Forza on hea mäng aga seda saab vist ainult xboxi peal..

Kasutaja avatar
Siuzzly
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas max86 » 19 Juun 2014, 22:15

Mulle meeldib Playstation 4 kuna sellele saab ikka Ebayst väga odavalt mänge.Erinevalt X kast One-ist.Pult tundub ka palju parem kui dualshock 3 oli.

max86
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Tagasiside: 0|0|0

Lugemata postitusPostitas Siuzzly » 20 Juun 2014, 12:10

See kindel et PS4 pult mugavam. Mängud ka paremad kui X kastil. Xbox One on nii kole ja suur kolakas:D

Kasutaja avatar
Siuzzly
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas GameTrigger » 20 Juun 2014, 15:24

Kuigi olen PS konsoole ja pulte kasutanud alates 90-ndatest; siis X1 pult istus kohe kätte nagu valatud - ei anna X360 omaga võrreldagi...

Kasutaja avatar
GameTrigger
Kasutaja
Kasutaja

Tagasiside: 1|0|0

Lugemata postitusPostitas rait123 » 08 Jaan 2016, 18:52

ise pooltan ja kasutan ps4

rait123
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Tagasiside: 0|0|0

Mine Arutelud mängukonsoolidest

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'