Kas on lehekülg 'konsoolid.com' usaldusväärne?

Kõikide mängude teemaline arutelu, ülevaated, mured ja küsimused.

Kas on lehekülg 'konsoolid.com' usaldusväärne?

Lugemata postitusPostitas SeebuGames » 02 Dets 2014, 21:42

Tervist, tahaks osta Ps4, ning leidsin lehekülje nimega konsoolid.com, Tahaks teada kas see on usaldusväärne ja kas sealt on mõtet osta?

SeebuGames
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Tagasiside: 0|0|0

Re: Kas on lehekülg 'konsoolid.com' usaldusväärne?

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 25 Juul 2015, 16:44

Võibolla olin ja olen liiga kriitiline aga minu esimene ja viimane kord kui ilma enne kauba kohta uurimatta midagi tellin veel.
Kahjuks on mul vaid üks ja viimane halb kogemus loodetavasti. Tõsiselt kahju et nii läks. :(

Õnneks jõudsime vist kokkuleppele lõpuks ja raha saab tagastatud ja saadan kauba tagasi. :-\

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Tagasiside: 27|0|0

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 31 Juul 2015, 11:41

toomaskedrov kirjutas:Võibolla olin ja olen liiga kriitiline aga minu esimene ja viimane kord kui ilma enne kauba kohta uurimatta midagi tellin veel.
Kahjuks on mul vaid üks ja viimane halb kogemus loodetavasti. Tõsiselt kahju et nii läks. :(

Õnneks jõudsime vist kokkuleppele lõpuks ja raha saab tagastatud ja saadan kauba tagasi. :-\

Tahtsin lihtsalt "Update'i" teha ja teada anda kuidas asjad on. Anti mulle siis teada, et võin smartpostiga tagasi kauba saata numbrile ja kõik GAME OÜ. Pakk on olnud postis juba päevast 27. 07 ja sihtkohta jõudis 28.07. ning seni pole keegi sellel järel käinud. Tundub, et see on konsoolid.com epoe veres, kõik viimasele minutile jätta?

Tõisiselt tüütuks muutub selline käitumine juba. Täitsa lõpp! Kui raske saab olla ühe paki järel käimine? Kui inimene ei suuda epoodi hallata üksi või kes teab mis seal epoe taga on siis tuleb inimesi, tööjõudu juurde muretseda. Siia maani poel raha tagasi saanud, kaup on tagasi saadetud ja halb maitse suus. :-\

poe taga on foorumist psplanet zipzic ilmselt, kellega enam kunagi tulevikus äri ei aja

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 05 Aug 2015, 16:20

Raha sain lõpuks tagasi! Halb maitse jäi suhu ja ei julge enam sealt midagi tellida.. ei julge isegi mitte soovitada. Ostad kauba eeldusega, et asi on nagu asi olema peaks, aga vastu vaatab sulle mingi X Y'ki nahas. See on täpselt see mida ma tunda sain. Epoel peaks olema kohustus või kui see ei või olla kohustus siis hea kliendi informeerimine, kui kaup on natukene erinev, kui see muidu on. See, et kaupa liigub piiratud koguses ja sead on vähe liikumas hetkel ei ole vabandus.

Õnneks sain raha tagasi, kaotasin 2 euri ja mängu njetu! Everyday Life in Estonia! :D

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Lugemata postitusPostitas Alz » 05 Aug 2015, 19:16

Novot.. midagi teinekord tellida tahad, räägi minuga :D
Kui juhtub, et ma ei pakugi kõige paremat hinda, siis saad vähemalt oma tellitud kauba kätte ;)

Konsoolimängude pood Pärnu Keskuse 3. korrusel - Alzgamer
E-pood: http://www.alzgamer.ee
alari@paas.ee
Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Tagasiside: 31|0|0

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 06 Aug 2015, 00:48

Alz kirjutas:Novot.. midagi teinekord tellida tahad, räägi minuga :D
Kui juhtub, et ma ei pakugi kõige paremat hinda, siis saad vähemalt oma tellitud kauba kätte ;)

saab tehtud! :D

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Mine Konsoolimängude küsimused, arutelud ja ülevaated

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'