PS Network maas

Erinevad kuulujutud, lekked uutest mängukonsoolidest.
Ära unusta ka ise uut informatsiooni kirjutamast!

Re: PS Network maas

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 29 Juul 2012, 16:16

[quote="Lehov"]
PSN ei ole koguaeg maas ju mida te xboxi pooldajad ajate :D Eelmine kord kui psn maas oli said inimesed tasuta mänge alla laadida ;) Igati heastati sellega :D Ja xboxi ka nüüd ostma ei läheks!!
[/quote]

Mis jutt see nüüd on? Viimane kord kui PSN maas oli, oli miski paar nädalat tagasi. Ei tea et keegi oleks saanud sellepeale mänge tasuta alla laadida.

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Tagasiside: 0|0|0

Lugemata postitusPostitas Ar7ur » 29 Juul 2012, 16:59

[quote="EdragonXX"]
[quote="Lehov"]
PSN ei ole koguaeg maas ju mida te xboxi pooldajad ajate :D Eelmine kord kui psn maas oli said inimesed tasuta mänge alla laadida ;) Igati heastati sellega :D Ja xboxi ka nüüd ostma ei läheks!!
[/quote]

Mis jutt see nüüd on? Viimane kord kui PSN maas oli, oli miski paar nädalat tagasi. Ei tea et keegi oleks saanud sellepeale mänge tasuta alla laadida.
[/quote]
Mul paar nädalat tagasi kõik töötas :)

Kasutaja avatar
Ar7ur
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas Lehov » 29 Juul 2012, 17:45

Vb see ei olnud siis viimane kord aga kui kunagi pikemalt maas oli siis sai :D Ja sa usu vähem neid feike jutte psn maas olekust :Dosta ps3 ja siis näed kui palju see maas on ma ütleks et pole eriti aru saanud et see palju maas oleks :) Koguaeg on mingi jutt et psn maas kuigi seda pole :D

Pilt
Kasutaja avatar
Lehov
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas Ar7ur » 29 Juul 2012, 18:05

[quote="Lehov"]
Vb see ei olnud siis viimane kord aga kui kunagi pikemalt maas oli siis sai :D Ja sa usu vähem neid feike jutte psn maas olekust :Dosta ps3 ja siis näed kui palju see maas on ma ütleks et pole eriti aru saanud et see palju maas oleks :) Koguaeg on mingi jutt et psn maas kuigi seda pole :D
[/quote]

Kas sa vihkad X360 ? :D

Kasutaja avatar
Ar7ur
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas Lehov » 29 Juul 2012, 20:00

Ei lihtsalt see hakkab närvi ajama et mingid tüübid koguaeg räägivad et psn maas kuigi ei ole :D suht naljakas on isegi vahepeal lugeda neid feike jutte :D konsoolidel mängivad inimesed peaksid just kokku hoidma mitte erinevaid konsoole maha tegema :)

Pilt
Kasutaja avatar
Lehov
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 02 Aug 2012, 16:55

[quote="Lehov"]
[/quote]

Fake jutte et PSN on maas? Oot kas sa nimetad Sony Official PlaySatation lehekülge ja pressiteateid Sony'lt fake'ks? :) :) :)

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas Ar7ur » 02 Aug 2012, 17:30

[quote="EdragonXX"]
[quote="Lehov"]
[/quote]

Fake jutte et PSN on maas? Oot kas sa nimetad Sony Official PlaySatation lehekülge ja pressiteateid Sony'lt fake'ks? :) :) :)
[/quote]
Nagu näed :)

Kasutaja avatar
Ar7ur
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas Ra1n » 02 Aug 2012, 18:11

[quote="Marmor"]
[quote="EdragonXX"]
[quote="Lehov"]
[/quote]

[/quote]
Nagu näed :)
[/quote]

See ei pruugi üldse meie regioon olla,mis maas on.kaldun arvama,et pigem see põhja-ameerika.

Kasutaja avatar
Ra1n
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas Lehov » 02 Aug 2012, 19:35

Mõni läks ikka eriti kikki ära siin kui ma väidan tema jutule vastupididst :D :D

Pilt
Kasutaja avatar
Lehov
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 05 Aug 2012, 19:35

[quote="Ra1n"]
See ei pruugi üldse meie regioon olla,mis maas on.kaldun arvama,et pigem see põhja-ameerika.
[/quote]

Nu EU regioon on ka üsna tihti maas, nagu Sony pressikatest näha. :)

Et siis täpsustan kui ma viitasin Sony pressikatele ja Playstation lehele, siis pidasin silmas EU oma. :)

[quote="Lehov"]
Mõni läks ikka eriti kikki ära siin kui ma väidan tema jutule vastupididst :D :D
[/quote]
Nu aga sa scrolli üles tagasi ja vaata kes siin leili läks. :) Hakkasid rääkima midagi et viimati kui maas oli, sai rahvas tasuta mänge. No tee mis tahad ei tule mulle mitte meelde et keegi oleks kuu aega tagasi mingeid mänge saanud. :) Ja siis jätkasid teemaga et Sony pressikad on FAKE! No tule taevas appi ütleks Ansip sellepeale. :) :) :)

Viimati muutis EdragonXX, 05 Aug 2012, 19:38, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas Lehov » 06 Aug 2012, 13:32

Ja vaata ise üles kas ma rääkisin kuu tagasi sai keegi tasuta mänge :D Ja sa mees oled siin nüüd nii leilis et ei suuda rahuneda jah ma eksisin sry kuid mind häirib see et koguaeg mingi teema sellest et see maas kuigi ise pelan rahulikult samal ajal :D aga ehk olen neid jutte kuskilt mujalt lugenud :) Suured vabandused master EdragonXX !! :)

Pilt
Kasutaja avatar
Lehov
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 01 Sept 2012, 21:37

[quote="Lehov"]
Ja vaata ise üles kas ma rääkisin kuu tagasi sai keegi tasuta mänge :D
[/quote]

Vaatasin, äkki vaatad ise ka mida kirjutasid :) :) :) --->
[quote="Lehov"]
PSN ei ole koguaeg maas ju mida te xboxi pooldajad ajate :D  Eelmine kord kui psn maas oli said inimesed tasuta mänge alla laadida ;)  Igati heastati sellega :D  Ja xboxi ka nüüd ostma ei läheks!!
[/quote]

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas Hundikutsu » 02 Sept 2012, 00:01

Huvitav tähelepanek:Iga kord kui PS3 Networkiga on mingi jama on üks ja seesama isik platsis ja kisab, et PSN on jälle maas.Huvitav. kas sellega soovitakse näidata, et Sony on saast ja XBox360 on see ainus ja õige konsool, mis on taeva kingitus ja vigadest vaba? Võin olla ülekohtune aga sellest ei pea küll pidevalt hõiskama, et on jälle mõned tunnid PSN maas, iga PS3 kasutaja saab seda ise omal nahal teada, kas on või ei ole maas, selleks ei ole vaja teatud XBoxi fännil vaja pidevalt sõna võtta :). Loodan,et isik keda kriitiliselt puudutan suudab kriitikat taluda ja pikka viha ei pea :)

Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mängija
Mängija

Tagasiside: 1|0|0

Lugemata postitusPostitas Lehov » 02 Sept 2012, 00:45

[quote="Hundikutsu"]
Huvitav tähelepanek:Iga kord kui PS3 Networkiga on mingi jama on üks ja seesama isik platsis ja kisab, et PSN on jälle maas.Huvitav. kas sellega soovitakse näidata, et Sony on saast ja XBox360 on see ainus ja õige konsool, mis on taeva kingitus ja vigadest vaba? Võin olla ülekohtune aga sellest ei pea küll pidevalt hõiskama, et on jälle mõned tunnid PSN maas, iga PS3 kasutaja saab seda ise omal nahal teada, kas on või ei ole maas, selleks ei ole vaja teatud XBoxi fännil vaja pidevalt sõna võtta :). Loodan,et isik keda kriitiliselt puudutan suudab kriitikat taluda ja pikka viha ei pea :)
[/quote]LIKE

Pilt
Kasutaja avatar
Lehov
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas gordon » 12 Sept 2012, 14:46

Tõesti võiks selle teema ära lõpetada. Mul pole kordagi peale seda suuremat psn maas olemist mingeid probleeme olnud. Alati saan mängida kui selleks soov tekib. Väiksemad maasolekud, mis mõningate andmete sõnul on aset võtnud, ei peaks kedagi häirima.
Xboxi omanikud ei peaks üldse oma nina siia toppima, las see psn olla maas siis, te tegelege oma xboxiga.

Ja eelmise postitusega nõustun ka. LIKE

Yo? mama so fat she downloaded Cheats for Wii fit.
Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 03 Okt 2012, 13:38

LOL
Mul on rohkem seadmeid kui ainult üks. Ning kui hundikutsu hoolikalt vaatab, siis ta ka näeb et kõik teated on eelnevate kuupäevadega! Ehk siis informatiivsed teated et sel ja sel nädalavahetusel on PSN maas! :) Et teaksid end ette valmistada järgmiseks PSN vabaks nädalavahetuseks.

Aga nagu näha siis tõsised PS3 fännid võtavad absoluutselt iga asja rünnakuna nende kullakalli PS3 suhtes! Samas PSP omanikud ei tunne end kunagi puudutatuna! :) Veider kas pole, räägib vist enda eest paljutki see fakt. :)

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas GameTrigger » 14 Okt 2012, 19:13

Käige pe*sse oma *// olgem Eesti sõbralikud //* jutuga!
SNES / GC / GB / GBC / GBA Micro / GBA SP / N3DS / X360 / PSP / PS1 / PS One / PS2 / PS3 / PS Vita
Kasutaja avatar
GameTrigger
Kasutaja
Kasutaja

Tagasiside: 1|0|0

EelmineJärgmine

Mine Uudised PC ja konsoolimaailmast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'