Kuulujutt: PlayStation 4

Erinevad kuulujutud, lekked uutest mängukonsoolidest.
Ära unusta ka ise uut informatsiooni kirjutamast!

Re: Kuulujutt: PlayStation 4

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 29 Juul 2012, 16:14

[quote="tompan"]
ikkagi ma mõtlen siukest asja kas ta ikka igale mängule tuleb ? Ses suhtes et kui tuleb siuke enam-vähem mäng, ja tal enam-vähem multyplayer juures. Siis ma ei ostaks seda mängu kasutatuna, kui ma ei saa multyplayerisse ( ehk siis sellise mängu eest ei taha osta online passe ) . Ja siuksed inimesed kes ostavad mängu uuena, kasutavad online passi ära ja selgub tõsiasi et peavad mängu odavalt ära müüma, siis nad ehk ei osta selle mängu järgmist osa jne ? Ma arvan et saite aru küll, sõnaseletus polnud kõigeparem, aga käib kah. Igastahes ootan ise ka huviga kuidas see asi ikkagi olema saab ;D
[/quote]

Nu see millistele mängudele see peale väänatakse on levitajate ja arendajate teha. Microsoft ja Sony oma konsoolidele mingit eraldi süsteemi ei areta. Seda on ka nii Microsoft kui ka Sony juba kinnitanud. Ehk siis ainuke kasutatud-mängude süsteem on hetkel ONLINE PASS süsteem. Kusjuures teistsuguse süsteemi loomine. vähemalt euroopas, muutub ka väga keeruliseks. Haagi kohus on hetkel otsustanud, et kasutatud mänge (tarkvara) võib edasi müüa. Sealhulgas ka digitaalset versiooni mis on internetist alla laetud! :)

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Tagasiside: 0|0|0

Eelmine

Mine Uudised PC ja konsoolimaailmast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'