Kuulujutt: PlayStation 4

Erinevad kuulujutud, lekked uutest mängukonsoolidest.
Ära unusta ka ise uut informatsiooni kirjutamast!

Kuulujutt: PlayStation 4

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 29 Mär 2012, 12:11

[color=rgb(51, 51, 51)][size=13px]Nii kuigi Sony on korduvalt avalikult välja oelnud et [/color][color=rgb(92, 153, 17)]mingit uut konsooli neil hetkel ei ole[/color][color=rgb(51, 51, 51)]. Ja kuna ei ole, siis nad seda ka E3'l ei esitle. Siis hoolimata sellest kuulujutud uue konsooli teemal ei vaibu. Vähe sellest keegi tõsine paanikaõhutaja on nüüd peale seda kui tema paanikaõhutamine läbi kukkus xboxi teemal. Microsoft kinnitas et kuulujutt kasutatud mängude blokeerimisest nende uuel konsoolil on [/color][color=rgb(92, 153, 17)]täielik jama[/color][color=rgb(51, 51, 51)] ja sellist asja ei tule. Siis nüüd üritatakse samal teemal kuulujutte levitada uue PlayStationi kohta.

Nimelt liiguvad siis ringi kuulujutud, et PlayStation 4 koodnimega Orbis on planeeritud müügile lasta 2013 jõuludeks. Ning uuel konsoolil on kasutatud mängude vastane süsteem! [/color][color=rgb(92, 153, 17)]Tuleb tuttav kuulujutt ette[/color][color=rgb(51, 51, 51)]?

Lisaks räägitakse et kasutatakse siis AMD x64 CPU ja AMD Southern Islands GPU, ning uus PS4 võimaldab mänge mängida kuni 4096x2160 resolutsiooniga. 3D mänge 1080p.

Samuti ei pidanud PlayStation 4 mängima PS3 mänge. See on selle kuulujutu juures kõige usutavam osa. :)

Vältimaks kasutatud mängude kasutamist uuel konsoolil seotakse PS4 mängud sinu PSN kasutajaga. Mis tähendab siis seda et ostetud mängu ei ole võimalik hiljem ei maha müüa, vahetada ega sõbrale laenata. Mis tähendab ühtlasi ka seda et iga pereliige peaks omale eraldi mängu ostma või mängu lahti lukustamise eest tasu maksma, kui nad soovivad seda mängu oma kasutaja alt mängida. Lahe süsteem, kas pole? Kas sooviksite peale seda veel Sony klient olla?[/size][/color]

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Tagasiside: 0|0|0

Re: Kuulujutt: PlayStation 4

Lugemata postitusPostitas GameTrigger » 29 Mär 2012, 23:12

Lisaks räägitakse, et eelnev postitus on "hülge möla"...

Käige pe*sse oma *// olgem Eesti sõbralikud //* jutuga!
SNES / GC / GB / GBC / GBA Micro / GBA SP / N3DS / X360 / PSP / PS1 / PS One / PS2 / PS3 / PS Vita
Kasutaja avatar
GameTrigger
Kasutaja
Kasutaja

Tagasiside: 1|0|0

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 02 Apr 2012, 12:53

[quote="GameTrigger"]
[/quote]

Ühesõnaga kuna ma väidan et see on täiesti BS kuulujutt. Siis GameTriggeri postist loeb välja et GameTrigger on vastupidisel arvamusel. Ehk siis GameTrigger on veendunud et PlayStation 4'l ongi kasutatud mängude blokk jne.! LOL! Nu eks sa usu edasi, keegi ei keela sul uskuda! :)

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas GameTrigger » 03 Apr 2012, 00:33

[quote="EdragonXX"]
[quote="GameTrigger"]
[/quote]
Ühesõnaga kuna ma väidan et see on täiesti BS kuulujutt. Siis GameTriggeri postist loeb välja et GameTrigger on vastupidisel arvamusel. Ehk siis GameTrigger on veendunud et PlayStation 4'l ongi kasutatud mängude blokk jne.! LOL! Nu eks sa usu edasi, keegi ei keela sul uskuda! :)
[/quote]
Kõigepealt soovitaks endale selgeks teha sõnapaari "hülge möla" kõnekeeles käibel oleva tõlgenduse.
Pole enam vahet, kas sa seda teemat tehes arvasid, et see "uudis" on BS või mitte - selle teema tegemine oli BS...

SNES / GC / GB / GBC / GBA Micro / GBA SP / N3DS / X360 / PSP / PS1 / PS One / PS2 / PS3 / PS Vita
Kasutaja avatar
GameTrigger
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 03 Apr 2012, 13:13

[quote="GameTrigger"]
[quote="EdragonXX"]
[quote="GameTrigger"]
[/quote]
[/quote]
Kõigepealt soovitaks endale selgeks teha sõnapaari "hülge möla" kõnekeeles käibel oleva tõlgenduse.
Pole enam vahet, kas sa seda teemat tehes arvasid, et see "uudis" on BS või mitte - selle teema tegemine oli BS...
[/quote]

Ja sinu post teema juurde polegi BS? :) Või mõüni teine suvaline sinu post? :) LMAO! Fenomenaalne et sa endiselt veel üldse eksisteerid, aga muidu go go go! :) Teen aasta pärast uue checki! :)

Viimati muutis EdragonXX, 03 Apr 2012, 13:14, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas GameTrigger » 04 Apr 2012, 09:53

[quote="EdragonXX"]
Või mõüni teine suvaline sinu post? :)
[/quote]
Mõni on kevadpäikese käes "õhku täis" läinud  ;D

Kasutaja avatar
GameTrigger
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 18 Apr 2012, 17:01

[quote="GameTrigger"]
[quote="EdragonXX"]
[/quote]
[/quote]

Ära muretse trigger mul on siin erinevalt sinust päikest ja sooja aastaringselt!
Ning ütlen seda mida sulle teised juba korduvalt oelnud on, kui midagi tarka pole oelda mine m*** nurga taga üksi edasi..

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas GameTrigger » 18 Apr 2012, 21:46

[quote="EdragonXX"]
[quote="GameTrigger"]
[quote="EdragonXX"]
[/quote]
[/quote]

Ära muretse trigger mul on siin erinevalt sinust päikest ja sooja aastaringselt!
Ning ütlen seda mida sulle teised juba korduvalt oelnud on, kui midagi tarka pole oelda mine m*** nurga taga üksi edasi..
[/quote]
Ja see oli su parim sooritus  :o
Nõrk, väga nõrk...

Kasutaja avatar
GameTrigger
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas Ar7ur » 18 Apr 2012, 22:39

Mis kuradi teema siin on? Täielik ot. ju, paluks edaspidi postitusi teemasse

Kasutaja avatar
Ar7ur
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 22 Apr 2012, 13:54

Vita ja Orbis pidavat koos tähendama mingit Life of circle (elu ring), nii et ma ei imesta, kui PS saab nimex PS Orbis :D

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Tagasiside: 27|0|0

Lugemata postitusPostitas Rixpoiss1 » 03 Juul 2012, 00:16

[quote="toomaskedrov"]
Vita ja Orbis pidavat koos tähendama mingit Life of circle (elu ring), nii et ma ei imesta, kui PS saab nimex PS Orbis :D
[/quote]
Life of circle on ikka "ringi elu" :D :D :D
see-selleks :)

Rixpoiss1
Rixpoiss1
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 03 Juul 2012, 14:12

My bad  :P
[quote="Rixpoiss1"]
[quote="toomaskedrov"]
[/quote]
Life of circle on ikka "ringi elu" :D :D :D
see-selleks :)
[/quote]

Viimati muutis toomaskedrov, 03 Juul 2012, 19:26, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Tagasiside: 27|0|0

Lugemata postitusPostitas Riddim » 03 Juul 2012, 14:37

Et asi oleks selge ja lõplik -

Life of circle - ringi elu
circle of life - elu ring

Mängumaania - head juttu videomängudest!
Mängumaania Youtube || Facebook || Twitter

Loe filmide kohta Kinoprojektorist

Minu mängud - backloggery!

Gamertag - NobleSkrull
PSN - kasutajanr27
Kasutaja avatar
Riddim
Mainekas
Mainekas

Lugemata postitusPostitas tompan » 14 Juul 2012, 22:44

Tõsiselt loodan et ei ps4-a ja xbox720 peale ei tule seda, kasutatud mängude vastast asja. Mina hetkel mängingi nii, et vahetan mängu ära, teen läbi ja vahetan sama mängu uuesti ära. Kui ma näiteks mängin Assasin creedi osasid AINULT  story pärast läbi, siis uue xboxiga mängin läbi ja lennutan plaadi aknast välja ( Kuna multyplayer ega tavaline linnavahel jooksmine ei paku pinget ) ? :D , Kui tõesti nii lood siis minu elamisse tuleb xbox 720 ainult juhul kui ma taban šašlõki vardaga õli.

tompan
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 25 Juul 2012, 16:07

[quote="tompan"]
Tõsiselt loodan et ei ps4-a ja xbox720 peale ei tule seda, kasutatud mängude vastast asja. Mina hetkel mängingi nii, et vahetan mängu ära, teen läbi ja vahetan sama mängu uuesti ära. Kui ma näiteks mängin Assasin creedi osasid AINULT  story pärast läbi, siis uue xboxiga mängin läbi ja lennutan plaadi aknast välja ( Kuna multyplayer ega tavaline linnavahel jooksmine ei paku pinget ) ? :D , Kui tõesti nii lood siis minu elamisse tuleb xbox 720 ainult juhul kui ma taban šašlõki vardaga õli.
[/quote]

Sony ja Microsoft ise mingit spetsiaalset sellist süsteemi aretama ei hakka. Aga muidu kasutatud mängude vastane süsteem tuleb uutele konsoolidele. Täpselt samasugune nagu see tänastel konsoolidel kasutusel on. Selle nimi on siis ONLINE PASS mõnedel mängufirmadel, millega üritatakse siis kasutatud mängude turgu mõjutada. Ehk siis peale ONLINE PASSi kasutamist ja mängu maha müümist on uuel omanikul vaja osta uus ONLINE PASS kui ta soovib onlines mängida.

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas GameTrigger » 25 Juul 2012, 21:05

[quote="EdragonXX"]
Aga muidu kasutatud mängude vastane süsteem tuleb uutele konsoolidele. Täpselt samasugune nagu see tänastel konsoolidel kasutusel on.
[/quote]
Meest sõnast, härga sarvest.

Kasutaja avatar
GameTrigger
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas tompan » 27 Juul 2012, 21:49

ikkagi ma mõtlen siukest asja kas ta ikka igale mängule tuleb ? Ses suhtes et kui tuleb siuke enam-vähem mäng, ja tal enam-vähem multyplayer juures. Siis ma ei ostaks seda mängu kasutatuna, kui ma ei saa multyplayerisse ( ehk siis sellise mängu eest ei taha osta online passe ) . Ja siuksed inimesed kes ostavad mängu uuena, kasutavad online passi ära ja selgub tõsiasi et peavad mängu odavalt ära müüma, siis nad ehk ei osta selle mängu järgmist osa jne ? Ma arvan et saite aru küll, sõnaseletus polnud kõigeparem, aga käib kah. Igastahes ootan ise ka huviga kuidas see asi ikkagi olema saab ;D

tompan
Mängija
Mängija

Järgmine

Mine Uudised PC ja konsoolimaailmast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'