Konsoolid ei ole surnud

Erinevad kuulujutud, lekked uutest mängukonsoolidest.
Ära unusta ka ise uut informatsiooni kirjutamast!

Konsoolid ei ole surnud

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 25 Juul 2012, 16:23

[color=rgb(51, 51, 51)][size=13px]Samal ajal kui ridamisi seltsimehi [/size][/color][color=rgb(92, 153, 17)]kirjutavad ja avaldavad arvamust et konsoolide aeg on läbi[/color][color=rgb(51, 51, 51)], arvab Seamus Blackley hoopis vastupidi.

Seamus Blackley on mees kes leiutas Xbox konsooli ja töötab tänaseks mobiilimängude äris, Innovative Leisure heaks. Hoolimata sellest usub ta et mobiili ja sotsiaalsemeedia mängud mitte ei hävita konsoole, vaid hoopis täiendavad seda. Blackley ütleb, et "Iga ärimudel töötab täpselt niikaua kuni sellele toodetakse sisu. Sa võid täna mängida mobiilimänge mis on huvitavad. Ja nende tootmine ei maksa palju. Kuid need mängud ei asenda näiteks Uncharted mängu mängimsie kogemust oma TV ees. Seetõttu on täiesti mõttetu võrrelda mobiile konsoolidega. tegemist on täiesti erinevate turgudega. Ja selle osa mänguritega kus turg kattub, avastad sa, et nad mängivad päeval oma mobiiliga ja õhtul koju jõudes mängivad nad mobiili asemel hoopis konsooliga."

Blackley lisab, "Mind ajab naerma kui mõni ajakirjanik kirjutab, et konsoolide äri on surnud. Mäletan aegu mil alustasin PC pealt ja konsoolide tulekul ennustasid ajakirjanikud et PC on surnud, konsoolide tuleku tõttu. Nagu me kõik täna näeme, ei ole seda juhtunud. Sama lugu on ka TV, kino ja raadioga. Kõik nad täiustavad teineteist!"[/color]

Viimati muutis EdragonXX, 25 Juul 2012, 16:24, muudetud 1 kord kokku.
PiltXbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja
 
Postitusi: 766
Liitunud: 12 Dets 2010, 12:41
Asukoht: Milky Way Galaxy
Reputation: 0
Tagasiside: 0|0|0

Mine Uudised PC ja konsoolimaailmast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'