Konsoolid vs PC

Kõik ülejäänud foorumi teemad, mis ei ole sobinud teistesse alafoorumitesse.

Millega mängid?

Sa võid valida kuni 1 valiku.

Vaata tulemusi

Re: Konsoolid vs PC

Lugemata postitusPostitas gordon » 06 Juul 2011, 17:54

PC'd ei anna konsoolidega võrreldagi...
PC'd on klass omaette.

PC mängudel nähakse rohkem vaeva graafikaga ja sellega kuidas mäng välja näeb,
üks näide lähitulevikust:Battlefield 3 .

Yo? mama so fat she downloaded Cheats for Wii fit.
Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Tagasiside: 0|0|0

Lugemata postitusPostitas gordon » 06 Juul 2011, 17:55

Ja ärge hakake oma konsooli nüüd kaitsma vms . see vaid minu arvamus...

Viimati muutis gordon, 06 Juul 2011, 17:56, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas markedmen » 06 Juul 2011, 18:55

Gordon, sa ei saagi võrrelda uhiuut tippklassis PC-d ning konsooli, mis on 5-6 aastat vana. Võtame viis aastat vana PC ning kas see veab sul Battlefield 3-e sellisel tasemel välja nagu PS3 ning Xbox 360? Ma kahtlen selles rängalt.

markedmen
Entusiast
Entusiast

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 06 Juul 2011, 19:35

ojeee PC vs konsoolid WAR :)

PC - töötegemiseks super!
Konsoolid - meelelahutuseks ja mängimiseks SUPER!

Minu meelest on neid kahte omavahel võrrelda tobe. Aga kui võrrelda, siis:

1. HIND HIND HIND HIND HIND!
Sorry aga uue korraliku PC MÄNGIMISEKS eest tuleb välja käia poes kui palju? Umbes 1000-1500 euri. Samal ajal uue konsooli eest käid Sa poes välja 200 euri. Hinnavahe on vist jõhker kas pole?

2. 2 aasta pärast HIND HIND HIND HIND HIND! :)
2 aasta möödudes on Sinu mängu PC aegunud vanaraud mis ei vea enam värskelt välja tulnud mängu enam selliste max settingutega välja. Seega alustame kas vanaraua upgrade või uue ostmist kui me soovime uuest mängust saada maksimumi. Samal ajal 2 aastat tagasi ostetud konsool veab endiselt mängu max settinguid välja.

3. VALIK
Kui vanasti (5 aastat tagasi kui ma PCga mängisin ja arvasin EI IIALGI mitte mingit konsooli - konsool on p**k) oli mängudevalik PC kasuks. Tänasel päeval poordub olukord üha rohkem ja rohkem konsoolide kasuks.

4. VÕIMALUSED
Uued sügisel ja järgmine aasta välja tulevad mängud toetavad Kinecti (või PS Move), mis pakuvad uut mängunaudingut ja täiesti uuel tasemel mängimist. PC on ikka see sama vana.

Eks neid erinevusi ja põhjusi ole sadu. Aga eks see kõik sõltub millise mätta otsast vaadata. Agaüks asi millest ei saa siiski üle ega ümber on siiski hind. Kas 10 korda kõrgem hind tasub end ära? Kas tasub? Tundub et vist mitte. Üha rohkem ja rohkem mängureid valivad ikka ja jälle PC asemel konsooli. PC on tänasel päeval jäänud üsna suuresti Back-UP jaoks kes naudivad nurgas single playerit. :)

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas gordon » 07 Juul 2011, 18:59

[quote="markedmen"]
Gordon, sa ei saagi võrrelda uhiuut tippklassis PC-d ning konsooli, mis on 5-6 aastat vana. Võtame viis aastat vana PC ning kas see veab sul Battlefield 3-e sellisel tasemel välja nagu PS3 ning Xbox 360? Ma kahtlen selles rängalt.
[/quote]haha ,see nn. battlefield 3 ongi konsoolidel halvem,et mitte öelda sitem, kui pc'l ju...

Viimati muutis gordon, 07 Juul 2011, 19:00, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas gordon » 07 Juul 2011, 19:04

Ma arvan ,et igal ühel kellel oleks võimalik rahaliselt ,eelistaks PC'd .
Ja ma mõtlen ikka korralikku PC'd mille alla sa oled 2-3k pannud...
Battlefield 3 hakkab PC'l välja nägema 2 korda parem ,kui mistahes konsoolil.
Seda ,et Battlefield 3 tegemisel pannakse põhirõhk PC'le ,öeldi ka E3'l.

Viimati muutis gordon, 07 Juul 2011, 19:04, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas hkurujo88r2 » 07 Juul 2011, 20:10

Minu jaoks on Pc ja konsool on ikka kaks erinevat asja üks on netis surfamiseks ja tööasjade ajamiseks, teine mängimiseks. Ja sellist pappi pc alla toppida on suht mõtetu, mina küll mänge playstationile graafika pärast ei osta ja ei kurda ka graafika üle!!!!

Viimati muutis hkurujo88r2, 07 Juul 2011, 20:11, muudetud 1 kord kokku.
hkurujo88r2
Entusiast
Entusiast

Tagasiside: 1|0|0

Lugemata postitusPostitas gordon » 07 Juul 2011, 22:26

FPS'e ikka mugavam hiire ja klaviatuuriga mängida:D
Saab mõnusalt no scope lasta black opsis:D

Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 07 Juul 2011, 22:47

[quote="gordon"]
[quote="markedmen"]
[/quote]haha ,see nn. battlefield 3 ongi konsoolidel halvem,et mitte öelda sitem, kui pc'l ju...
[/quote]

Ma olen reaalselt Battlefield 3 demo xboxi peal mänginud. Vapustavalt hea pilt oli ma pean mainima. Kui see on see sinu lubatud s**t graafika siis ma tahan väga et KÕIK teised mängud oleksid ka sama sita graafikaga. :)
Mis PC'sse puutub siis kahjuks Battlefield 3 PC peal pole proovinud seega ei tea. Ning suvalisest proovimisest jääb ka väheks. Hakkab ju pildi juures rolli mängima ka väljundseade. Ehk siis sinu monitor või televiisor. :)

Lisaks mitu reaalset inimest tunned Sina kes on oma PC alla 2000 eurot hakkama pannud nign uuendab iga aasta oma PC'd. Ja vahetab ta 5 aasta möödudes siis jälle välja. Ning sealjuures omab ka viimase peal monitori ja kuna ta seda kõike juba teeb, siis tõenäoliselt panustas ta ka juba ka helisüsteemi. :) Kui Sa mõnda tead siis tutvusta talle konsoolivõlusid.. :) Ja konsooli pidamise numbreid. :) Ahjaa ja siis võite pildi kõrvuti panna ning vaadata kellel kui palju pilt sitem on. :)  Enamus inimestest ei tee erilist vahet. Ning päris tihti on mainitud et telekast tuleval pildil on niiii ilusad värvid vs PC siis. :)

Viimati muutis EdragonXX, 07 Juul 2011, 22:53, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas markedmen » 07 Juul 2011, 23:19

[quote="EdragonXX"]
[quote="gordon"]
[quote="markedmen"]
[/quote]

Ma olen reaalselt Battlefield 3 demo xboxi peal mänginud. Vapustavalt hea pilt oli ma pean mainima. Kui see on see sinu lubatud s**t graafika siis ma tahan väga et KÕIK teised mängud oleksid ka sama sita graafikaga. :)
Mis PC'sse puutub siis kahjuks Battlefield 3 PC peal pole proovinud seega ei tea. Ning suvalisest proovimisest jääb ka väheks. Hakkab ju pildi juures rolli mängima ka väljundseade. Ehk siis sinu monitor või televiisor. :)

Lisaks mitu reaalset inimest tunned Sina kes on oma PC alla 2000 eurot hakkama pannud nign uuendab iga aasta oma PC'd. Ja vahetab ta 5 aasta möödudes siis jälle välja. Ning sealjuures omab ka viimase peal monitori ja kuna ta seda kõike juba teeb, siis tõenäoliselt panustas ta ka juba ka helisüsteemi. :) Kui Sa mõnda tead siis tutvusta talle konsoolivõlusid.. :) Ja konsooli pidamise numbreid. :) Ahjaa ja siis võite pildi kõrvuti panna ning vaadata kellel kui palju pilt sitem on. :)  Enamus inimestest ei tee erilist vahet. Ning päris tihti on mainitud et telekast tuleval pildil on niiii ilusad värvid vs PC siis. :)
[/quote]

Täiesti õige jutt. Tunnen paari vägagi jõukat inimest, kes võiks endale muretult super hea PC osta kuid sellegi poolest mängid konsooliga.

aga selline küsimus: Ega sa ei juhtu teadma, kas Battlefield 3 demo on ka PSNis tõmbamiseks? Kuna ma pole enda interneti pärast software update-i teinud ning ei saa vaadata.

markedmen
Entusiast
Entusiast

Lugemata postitusPostitas Ninzor » 08 Juul 2011, 00:07

Paar posti tagasi mainiti, et konsool veab mänge alati maksimaalsetel graafikaseadetel, mis on vale.Pea kõik mängud PC'l on parema graafikaga, isegi otsesed pordid.Näide:GTA IV - Kohe kindlasti ei jookse konsoolidel maksimaalsetel graafikaseadetel.GTA IV PC feature'ites oli ka minuarust kirjas, et vastava raua puhul on ka võimalik mängida parematel graafikaseadetel kui seda konsoolil saab.Samuti tehti CryEngine 3 riistvara osas vähem nõudlikumaks, et ta konsoolidel ka sujuvalt töötaks.Seetõttu kannatas ka PC versioon (jällegi port) ning CryEngine 2 on seetõttu parem.Kui ei usu, siis vaata võrdlusi.

PS:Tihti juhtub olema pigem nii, et kõigil on arvuti aga konsool on vähestel.Seetõttu mängitakse rohkem arvutil.Jõukust arvuti raudvara ja konsooli olemasolu põhjal määrata on lihtsalt labane.

Ninzor
Administraator
Administraator

Lugemata postitusPostitas gordon » 08 Juul 2011, 00:11

[quote="markedmen"]
[quote="EdragonXX"]
[quote="gordon"]
[quote="markedmen"]
[/quote]

[/quote]

Täiesti õige jutt. Tunnen paari vägagi jõukat inimest, kes võiks endale muretult super hea PC osta kuid sellegi poolest mängid konsooliga.

aga selline küsimus: Ega sa ei juhtu teadma, kas Battlefield 3 demo on ka PSNis tõmbamiseks? Kuna ma pole enda interneti pärast software update-i teinud ning ei saa vaadata.
[/quote]Kas mitte selle beta jaoks ei olnud vaja mingit beta keyd?Selle saab MoH:tier 1 editioniga kaasa ju.
Igatahes ,minu silmis on PC ikka parem ja PS3 on lihtsalt hea meelelahutus ,kui sõbrad külas:D

Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 08 Juul 2011, 13:21

[quote="gordon"]
FPS'e ikka mugavam hiire ja klaviatuuriga mängida:D
Saab mõnusalt no scope lasta black opsis:D
[/quote]

Sinu ja minu arvates on lihtsam (jah parandan su mugavuse ära lihtsaks) mängida PC peal hiirega shootereid. Samas uus põlvkond kes on harjunud puldiga võib sulle oma puldiga sulle kinnisilmi (väike liialdus muidugi) ära teha. Täitsa tõsiselt kohe. :) Me lihtsalt kasvasime Sinuga üles PC maailmas ja seetõttu leiame et hiirega on lihtsam / mugavam.

Aga mugavusest rääkides, siis ma leian et üldise mugavuse mõttes on mugavam siiski tugitoolis või diivanil lõsutada puldiga ja telekast mängida, kui laua taga arvutiga mängida.. :) Eriti arvestades et ma pole eriline shooterite fänn anyway. Eelistan RPG'sid ja neid on puldiga mõnus mängida.. Rääkimata sügisel lisanduvatest lisavõimalustest uute mängude juures..

PS! Kusjuures sa ei kujuta ette mis imepoose mu suurem poiss xboxi või nintendoga mängides (eriti nintendoga) tugitoolis võtnud on. Paar korda oleme avastanud ta lausa tagurpidi mängimast (jalad üle tugitooli seljatoe ja pea all jne.)

[quote="markedmen"]
aga selline küsimus: Ega sa ei juhtu teadma, kas Battlefield 3 demo on ka PSNis tõmbamiseks?
[/quote]
Kahjuks ei tea..

[quote="Ninzor"]
PS:Tihti juhtub olema pigem nii, et kõigil on arvuti aga konsool on vähestel.Seetõttu mängitakse rohkem arvutil.
[/quote]
Oot oot pea kinni. :) Sa pead täpsustama et jutt Eestist antud juhul. Siis peab see ütlus paika. Vastasel juhul kui müügitulemuste graafikuid ja küsitulusi vaadata, siis lääne-euroopas ja põhja-ameerikas on asi vastupidi, suurema tõenäosusega on inimestel konsool kui arvuti. Noh arvuti on kah aga selleks on tavaliselt iPad või laptop neil.

[quote="gordon"]
Igatahes ,minu silmis on PC ikka parem ja PS3 on lihtsalt hea meelelahutus ,kui sõbrad külas:D
[/quote]
Täiesti loomulik, igaleühele oma. Aga kui nüüd norida, siis tunnista ausalt et Sulle meeldib PC seepärast et PC peal Back-UP Sa mänge mõnuga ilma probleemideta ja tagajärgi kartmata. :) Mitu ostetud PC mängu sul on? :) Ausalt! :) Vähemalt enamus mu vanu IT-kolleege viitavad alati sel teemal "aga PC peal downloadid mänge torrentitest". Et see mängude raha läheb neil siis PC upgrademise alla.

Viimati muutis EdragonXX, 08 Juul 2011, 13:33, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas gordon » 08 Juul 2011, 14:01

No praegu täiesti austalt on mul riiulil 28 arvutimängu (sinna hulka ei lugenud ma väga vanu pc mänge).
See aasta lisanduvad arvatavasti BF3 ja võib olla ka MW3.
Ütlen ausalt ,jah ,ma tõmban torrentist mänge ,aga ma mängin neist läbi vaid väga vähesed(praegu meenub vaid Dirt 2 ).
Aga viimasel ajal välja tulnud mängud ,nagu duke nukem,total war shogun 2 ,bulletstorm,the witcher 2 mängisin ma vaid paar chapterit läbi ja lõpuni küll ei viitsind mängida...
Põhiliselt mängin arvutil ikka mänge mis mul endal olemas plaadil ja mille multiplayerit saan rahulikult mängida , nagu Black Ops ,MW2 ,BF2,Team fortress 2 jne.

Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas edward5445 » 27 Juul 2011, 23:33

kui sul raha palju siis võid jah osta arvuti ,aga kui sa ei taha uue mängu mängimiseks mingit uut graafika kaarti osta või midagi veel

edward5445
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas TOMSONO » 28 Juul 2011, 09:35

endal mul u. 5 aastat vana arvuti ostetud 10 000 EEK enterist ja proovisin shift 2te kõige halvema graafikaga ja ikka räige lääääg oli sees....arvutil saan mõngida vaid u. kuni 2009 a mänge ja mõningaid 2010 mänge...ning psp on ju kah halva graafikaga ja juba vana ja mänguvalik väike...tahax omale soetada xbox 360 aga ple raha nii endal kui ka vanematel

Pilt
Kasutaja avatar
TOMSONO
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas gordon » 28 Juul 2011, 13:17

[quote="edward5445"]
kui sul raha palju siis võid jah osta arvuti ,aga kui sa ei taha uue mängu mängimiseks mingit uut graafika kaarti osta või midagi veel
[/quote]uue mängu mängimiseks polegi vaja uut graafika kaarti...
Mul eelmisel aastal soetatud AMD Radeon HD 6870 kaart ja sellega saan veel nii selle ,järgmise kui ka ülejärgmise aasta mänge mängida ilma probleemideta...

Pilt
Konsoolid:
PS3 SLIM 250gb
PS2 SLIM Kodustatud
PS1 FAT Kodustatud
PSP 2000 Kodustatud
gordon
Mängija
Mängija

EelmineJärgmine

Mine Vabad arutelud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'