Parim mäng nimekirjast!

Kõik ülejäänud foorumi teemad, mis ei ole sobinud teistesse alafoorumitesse.

Mis on siit nimekirjast parim ps3 mäng?

Sa võid valida kuni 3 valikut.

Vaata tulemusi

Parim mäng nimekirjast!

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 22 Mär 2014, 19:04

:P

Viimati muutis Roxygamer, 10 Juul 2014, 17:20, muudetud 4 korda kokku.
Roxygamer
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 4|0|0

Re: Parim mäng nimekirjast!

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 27 Mär 2014, 20:44

lisasin minecrafti

Roxygamer
Mainekas
Mainekas

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 28 Mär 2014, 00:01

Kõik mängud on väga head tegelikult, kui aus olla. :)

Aga mina kipun pigem sinna "action adventure 3rd person" mängude poole, kuna mulle meeldivad sellised mängud mis pakuvad võimast seiklust ning head "story'it".

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Tagasiside: 27|0|0

Lugemata postitusPostitas Alz » 28 Mär 2014, 00:13

Toomas, sheeri mulle oma arvamust mängude alal.. Mulle läheb ka 3rd person rohkem peale.. Tähendab 1st person ei lähe väga üldse :D
Hetkel olen mänginud läbi:

Assassin's Creed kuni Revelationsini, hetkel ajan III osa taga..
God of War III (kunagi PS2 peal ka I ja II), ajan Ascensionsit taga..
Red Dead Redemption ja Undead Nightmare
Uncharted 1 ja 2 (kolmandat hakkan kohe mängima :D)
The Last of Us (kujutan ette et sellest paremat mängu ei tehta vist niipea... Ja kui, siis selle parema mängu tegija on kindlasti samuti Naughty Dog)

Midagi sinnakanti mänge tahan... Liikumine peab olema hea jms, proovisin Fallout 3-e eile, aga proovimiseks see jäigi... Ega neid häid mänge vist eriti rohkem ülesloetutest polegi? ;)
Mul omal ka mingi WANT-list olemas, aga jaga oma arvamust, vaatame mis klapib ja ehk saan mõne nime isegi juurde :)

Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Tagasiside: 31|0|0

Lugemata postitusPostitas Riddim » 28 Mär 2014, 11:07

alz kirjutas:ajan Ascensionsit taga..

Ascension ei ole taga-ajamist väärt, vähemalt minu arust. JA ma olen muidu suur GoW seeria fänn...Ascension on pigem selline suvaline money grab, lugu on igav, gameplay on sama, mis ta kogu aeg on olnud, vaenlased on fantaasiavaesed...Võin ausalt öelda, et niipalju kui ma seda mängu mänginud olen, pole mul kordagi reaalselt lõbus olnud.

Kui sa tahad hea looga 3rd person shooterit, siis Spec Ops: The Line. Raputab seda stereotüüpsete shooterite maailma.

Kasutaja avatar
Riddim
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 1|0|0

Lugemata postitusPostitas Alz » 28 Mär 2014, 11:17

Riddim kirjutas:
alz kirjutas:ajan Ascensionsit taga..

Ascension ei ole taga-ajamist väärt, vähemalt minu arust. JA ma olen muidu suur GoW seeria fänn...Ascension on pigem selline suvaline money grab, lugu on igav, gameplay on sama, mis ta kogu aeg on olnud, vaenlased on fantaasiavaesed...Võin ausalt öelda, et niipalju kui ma seda mängu mänginud olen, pole mul kordagi reaalselt lõbus olnud.

Kui sa tahad hea looga 3rd person shooterit, siis Spec Ops: The Line. Raputab seda stereotüüpsete shooterite maailma.
Tänud - Spec Ops listi lisatud.
Ascensionit ma siis enam taga ei aja, pigem ootan nagu magav kass suu lahti, et hiir ise suhu jookseks.. :D
Kas midagi stealth- ja või adventure maailmast ka soovitada oskaksid?

Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 28 Mär 2014, 12:22

alz kirjutas:Toomas, sheeri mulle oma arvamust mängude alal.. Mulle läheb ka 3rd person rohkem peale.. Tähendab 1st person ei lähe väga üldse :D

Noh Alzu võin ju natukene rohkem kirjutada ajaviiteks ja sulle mõned oma suurimad lemmikud nimetada ja mis on plaanis osta tulevikus. Heh! ;D

Üldiselt on nagu mainisin mu lemmik stiiliks action adventure 3rd person (shooter) mängud:

Assassin's Creed kõik seeriad läbi mänginud, Uncharted täpselt sama, kõik läbi tehtud.
Tomb Raider A Survivor Is Born on üks väga eepiline mäng ka Online Multiplayer on fun.
The Last Of Us muidugi kohe kindlasti koos oma DLC'ga LEFT BEHIND .
Dark Souls seeriad Demon's Souls, Dark Souls mida hetkel ise mängin vaikselt läbi väga põnev on peab ütlema ja päris väljakutsuv,
pole ammu juba midagi nii rasket ja võimast mänginud Plaan osta ka Dark Souls 2 millalgi.
Siis sellised mängud nagu Heavy Rain ja Beyond Two Souls on minu arust kaks sellist mängu mida igaüks peaks vähemalt ühe korra mängima, kui
nad omavad PS3'me.

Kuna ise olen ka suur Aasia armastaja, siis selline kaklus mäng nagu Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm ja selle seeriad on üks mu MUST PLAY!

Ja vahest meeldib mulle ka rally mänge mängida, kõige paremaks pean enda arust DiRT 3 endiselt, seda just oma toreda multiplayeri poolest kus on lahe ZOMBIE Mode. I Love ZOMBIES! :evil:

Aga mõned mängud mida ootan hetkel ja plaanin osta on: Watch Dogs, Naruto Shippuden UNS Revolution, Dark Souls 2, Assassin's Creed Unity (Hetkel vist küll kahjuks ainult PS4 peale tuleb) ja The Evil Within. Mingi uus UNCHARTED kah tulemas vahepeal jutud käisid.

VOT NII !!! :D

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 28 Mär 2014, 12:29

Peab veel mainima, et GTA V (5) on kah üks hämmastavalt hea mäng, ilmselt ei vaidle keegi sellele vastu Story meeldis mulle räigelt! :D

Kummalisel kombel ei meeldi mulle ka väga FPS mängud, Story peab olema lihtsalt väga-väga hea ainult siis suudan ma neid mängida, kuna mulle on kõige tähtsam mängu puhul just selle lugu ja et see oleks hea. Muidu ma lihtsalt ei osta mängu. xDDD

Ja Õudus mängud on minu TOP listis, ma täiega naudin õudukaid, häid õudukaid. See nii OldSchool! O0

Lisan veel mõned mängud mis peatselt tulevad ehk, ning mida võimalik, et mängida tahaks: The Order 1866, Mirrors Edge 2, Tom Clancy's The Division, Murdered Soul Suspect.

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Lugemata postitusPostitas Alz » 28 Mär 2014, 14:30

Tänud.. Lisasin mõned juurde. GTA 5-te olen ise natuke maitsnud, motikaga suure mäe otsast alla sõitnud ja muud lahedat :D
Aga mängule tuli siis tahtja ja müüsin ära... Kunagi muretsen ta endale veidi pikemaks ;)
Heavy Rain on selline asi, mis mulle üldse ei meeldinud.. Mängisin ta küll lõpuni, kuid mängu puhul on minu jaoks oluline ka gameplay... Heavy Rain-il oli see null :D
Click-and-watch süsteem ei ole väga minu teema.. Story oli muidugi norm, kuid jah.. :D
Igaljuhul tänud praegu.. kui midagi veel meenub vms, siis kuulan meeleldi :)

Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 29 Mär 2014, 14:48

Lisasin veel! (Sry et hääletus punktid lähevad tagasi)

Roxygamer
Mainekas
Mainekas

Lugemata postitusPostitas Alz » 29 Mär 2014, 15:19

Hääletage mis te tahate, aga olgem ausad - The Last of Us-ile ei saa ükski mäng vastu :D

Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 05 Apr 2014, 17:31

Lisasin last of us.

Roxygamer
Mainekas
Mainekas

Lugemata postitusPostitas eestimees40 » 02 Juul 2014, 18:55

Lisa The Walking Dead ja Bf3-4

eestimees40
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Tagasiside: 3|0|0

Lugemata postitusPostitas Roxygamer » 05 Juul 2014, 23:06

Olgu

Roxygamer
Mainekas
Mainekas

Mine Vabad arutelud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'