PS4 neti seaded

Probleemid & küsimused seoses Sony konsoolidega.

PS4 neti seaded

Lugemata postitusPostitas ukukel » 17 Okt 2016, 01:46

Tere rahvas. Väike mure, nimelt sai PS4 ostetud, aga ei saa netti kuidagi sisse. Elan maal ja siin on mobiilne nett, ruuterit pole. Sai siis ostetud ka LAN juhe, millega ühendasin, aga ei saa asjaga hakkama, ehk keegi targem oskab nõu anda. Sai ka telefoniga proovitud ning siis wifiga õnnestus, aga seal sai see nett kähku otsa ja edaspidi oleks mõistlik ikkagi arvuti netti kasutada.
Märgin siia ka oma tegevuse järjestuse, et mingigi aimdus saada.
Seadetest panin siis Network, edasi Set Up Internet Connection, siis Use a LAN Cable, siis Easy, edasi veidi ootamist ja edasi panin Automatic ( kuna "manuali" peale minnes tuli üks nullide rida vaid ja mina ka ei tea kas see info peaks sinna minema läbi juhtme või pean ma ise kõik need lahtrid ära täitma, teadmata kust ma selle info kõik võtaksin ), edasi Do Not Specity, siis Automatic, siis jälle Automatic ja siis Do Not Use ja siis Optain IP aadress: Checking kuhu tuli lõpuks Failed. Ja nüüd ongi juhe koos, kus ma midagi valesti olen teinud. Panin alla lõpust ka pildi juurde.
12.jpg

ukukel
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Tagasiside: 0|0|0

Re: PS4 neti seaded

Lugemata postitusPostitas aarea » 17 Okt 2016, 11:20

LAN kaabli panid kuhu?

mobiili-netipulga jagamine arvutis:
http://superuser.com/questions/702027/h ... onnected-v

PS4 pane siis üle WiFi. mobiilse neti tasu läheb ikka.

aarea
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas ukukel » 17 Okt 2016, 13:37

LAN juhtme ühendasin ühe otsa arvutisse ja teise konsooli, lahti ühendades tuli telekale ka kiri, et on lahti ühendatud, seega ta siiski ühendab, aga netti ei õnnestu saada.
Noh netti kulub jah, aga telefonil on mul see andmemaht olematu võrreldes arvutiga.

ukukel
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitusPostitas ukukel » 17 Okt 2016, 15:38

Nii palju õnnestus, et leidsin need vajalikud numbrid ning manuaalselt sai selle Obtain IP Address: Successful, aga Internet Connection on ikka Failed.

ukukel
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitusPostitas aarea » 17 Okt 2016, 16:06

mille kaudu arvuti netti läheb?

aarea
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas ukukel » 17 Okt 2016, 20:48

Netipulgast, pulk on arvuti küljes. Sain selle karbi lõpuks oma jõududega tööle, aga ega siinse netiga vist nalja pole :D Vaatan et ühe mängu mängimiseks, mida saab vaid koos netiga mängida, tuleb uuendada ja sellele uuendusele kulub praeguse seisuga veel 21 tundi :D Panen vist asja seisma ja kusagil külapeal kiirema netiga laen lõpuni.

ukukel
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Mine Playstation 4, PS3, PSP küsimused & probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'