Mure Paypal sisselogimisega.

Probleemid & küsimused seoses Sony konsoolidega.

Mure Paypal sisselogimisega.

Lugemata postitusPostitas Saarlane22 » 07 Nov 2016, 21:05

Tervitus. Telefoniga logib kohe Paypal.com sisse aga PS4-ga tahan logida siis ütleb et username or password not invalid. Kuigi parool ja email sama. Lisasin Paypal.com kontole raha et saaks onlines mângida aga nüüd ei toimi. Tânud ette

Saarlane22
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Tagasiside: 1|0|0

Re: Mure Paypal sisselogimisega.

Lugemata postitusPostitas tondike » 08 Nov 2016, 10:15

Tere, minu teada PayPali-ga pole kunagi saanud maksta Sony PSN-is (olen varasemast isegi proovinud ja rääkinud samal teemal teistegagi). Tean vaid ühte juhtu, kus see õnnestunud, aga siis oli inimesel tehtud Soome krediitkaart (nagu olen aru saanud, siis Sony poolt kontrollitakse psn-kasutaja asukohamaa ja krediitkaardi /PayPali asukohamaa ühtesobivust ja teadupärast Eesti riigi alla oma psn-kasutajat veel ei õnnestu teha).

Pilt
PSOne|PS2|PS3 "Fat" 80GB|PS3 "Ultra Slim" 500GB|PS4|PSP|PS Vita|Nintendo 3DS XL|Wii U 32GB
tondike
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 129|0|0

Lugemata postitusPostitas Saarlane22 » 08 Nov 2016, 11:31

aga mismoodi ma selle kuutasu siis âra maksan, et saaks netis mãngida? Tãnud vastamast

Saarlane22
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Tagasiside: 1|0|0

Lugemata postitusPostitas tondike » 08 Nov 2016, 11:55

Saarlane22 kirjutas:aga mismoodi ma selle kuutasu siis âra maksan, et saaks netis mãngida? Tãnud vastamast

Kui sul on Soome konto, siis meil elektroonikapoodides (näiteks Euronics) müügil Soome konto kaardid (20 ja 50 eurosed). Hetkel vaatan, et neil pisut kitsas käes ja saadaval ainult Kuressaare Euronicsis veel 20-ne kaart. Kui probleeme ostmisega tekib, siis saan ka hetkel pakkuda 20-euroseid kaarte. Ostad neid ja saad sealt koodid ja sisestad oma konto alt siis need (redeem codes). Kui sul psn-kasutaja mõne teise riigi alla regatud (UK, USA), siis pead neid koode muretsema (vaatasin, et Euronicsis hetkel ka 25 ja 35 UK naelased kaardid, aga pisut hullu hinnaga, saan odavamalt pakkuda). Võin vajadusel aidata sul neid osta, teen seda pidevalt.

Pilt
PSOne|PS2|PS3 "Fat" 80GB|PS3 "Ultra Slim" 500GB|PS4|PSP|PS Vita|Nintendo 3DS XL|Wii U 32GB
tondike
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 129|0|0

Mine Playstation 4, PS3, PSP küsimused & probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'