Ärifoorumid ilusamaks

Foorumi reeglid, teavitused. Kogu temaatika, mis on seotud Konsool.eu foorumiga.

Ärifoorumid ilusamaks

Lugemata postitusPostitas Hydra Tomix » 22 Jaan 2014, 16:20

Tervist

Selline pakkumine, ärifoorumid võiks korralikumaks teha. Pakun välja 2 võimalust:
1) Eesliited [X360] [PS3] jne., nagu oli vanas foorumis
2) Ost, müük ja vahetus asemel võiks olla X360, PS3 jne foorumid.

Jube tüütu on, kui pealkirjas on "Müüa 5 mängu" ja siis peab lahti tegema ja uurima, mis platvormile

EDIT: Eesliited on olemas, panin tähele (algul mõtlesin neid "hiljutised teemad"), aga võiks filter ka olemas olla

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 0|0|0

Re: Ärifoorumid ilusamaks

Lugemata postitusPostitas Greger » 26 Jaan 2014, 16:53

LISAKS VÕIKS KOHUSTUSLIK OLLA KONTAKT TELEFON.
Muidu aja teab kus M..nist seda inimest taga.

Greger
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas Alz » 26 Jaan 2014, 17:32

Greger kirjutas:LISAKS VÕIKS KOHUSTUSLIK OLLA KONTAKT TELEFON.

Kontakttelefoni avaldamise kohustuslikuks muutmine oleks idiootsuse tippsaavutus... Mõtlesin, et kirjutan pika loo, miks see ei ole mõistlik.. Siis aga taipasin, et iga ajudega persoon saab ise sellest aru ;)
Pealegi, elame me infoajastul... Mina näiteks refreshin oma meilboxi keskmiselt iga 10 minuti tagant... Igati mugavam on võõraga rääkida meilitsi, kui telefoni teel. Pealegi kui müüja asub teisel pool Eestit, siis mis eesmärgil Sul talle helistada on vaja? Kui tehing toimub posti teel, on igati normaalne asju ajada meilitsi või PM-i teel.
Sama hästi võiks teha kohustuslikuks käest-kätte tehingu.
Palun ärme enam debiilsusi soovita :D

Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Tagasiside: 31|0|0

Lugemata postitusPostitas Markus14 » 26 Jaan 2014, 19:08

Võiks midagi vanade teemadega ette võtta, siin mingid hallitavad teemad 2013 aasta algusest ja ka 2009. aastast, mis enam ei käi.

Markus14
Entusiast
Entusiast

Tagasiside: 2|0|0

Lugemata postitusPostitas Friday » 26 Jaan 2014, 19:39

Vaikselt toimuvad muutused, eks näis, kuidas rahvale peale läheb.

Mängukonsoolidega 6 aastat kogemust, ehk saan ka teile abiks olla?
Kasutaja avatar
Friday
Administraator
Administraator

Tagasiside: 6|0|0

Lugemata postitusPostitas Alz » 26 Jaan 2014, 19:41

Müügifoorumi kategoriseerimine on selles suhtes hea, et kindlas kategoorias müües ei kao müügiteema päevaga teisele lehele. Eks näis, kuidas kulgeb :)

Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Lugemata postitusPostitas Friday » 26 Jaan 2014, 19:43

Hetkel veel muutused käivad, eks homme näeb, kuidas asi sujub. Hetkel veel vaja kõvasti teemasid ümber tõsta. Eelmise aasta / müük /ost / vahetus teemad liikusid arhiivi.

Kasutaja avatar
Friday
Administraator
Administraator

Lugemata postitusPostitas Greger » 26 Jaan 2014, 21:45

Pigem on see debiilne mida sina asjast arvad.
Esiteks ei kirjuta siin foorumis ka väga paljud oma asukohta ja seega ongi inimesega telefoni teel võiamlik assju kiirmeine ajada. Me elame küll infoajastul aga ma ei ole see tola kes elab ainult arvuti ja telefoni taga, et oodata oma facbooki kirju või teab mis sitta.
Ma näen, et asjad liiguvad palju kiiremini kui ma saan inimesega kohe kontakti kui mind kuulutus huvitab. (Sa nn. ajudega persoon ei tea äritehingute kohta eriliselt midagi oledki siin foorumis oma ps vidinaid ja mänge müünud ning kõik.)
Sina vb. istud jah m... kõva arvuti taga ja ootad, et keegi iga 10 min. tagant kirjutaks sulle. Aga mul on ka muu elu ja muud tegemised.
Ja mida sul on karta, et sa ei julge oma telefoni siin avaldada ? Oled isik kes laseb üle ja kardad, et sind leitakse ? Ja saan aru ,et sul esineb ksenofoobia. Me ei saa lähtuda ainult sinu arvamustes.
Võta näiteks ükskõik milline müügi kuulutuste teema lahti kuskilt autonduse, ehituse või muus müügi foorumist ja sa näed, et kontakt on kohustuslik kuna toimub eseme müük mida soovitakse siiski kiirelt maha müüa. Paned oma auto, maja, korteri või teab mille müüki ja sa ei pane kontakti ning sa ei müü ka mitte midagi maha.

Kõik foorumi lugejad ei pruugi olla registreeritud kasutajad ega soovi foorumisse kirjutada.

Välja võtteid korralikest foorumitest mida võib usaldada ja kellega on meeldiv koostöd teha.

http://foorum.e30.ee/forum-6/announceme ... stamiseks/
http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=35&t=116733

neid on veel palju.

alz kirjutas:

Kontakttelefoni avaldamise kohustuslikuks muutmine oleks idiootsuse tippsaavutus... Mõtlesin, et kirjutan pika loo, miks see ei ole mõistlik.. Siis aga taipasin, et iga ajudega persoon saab ise sellest aru ;)
Pealegi, elame me infoajastul... Mina näiteks refreshin oma meilboxi keskmiselt iga 10 minuti tagant... Igati mugavam on võõraga rääkida meilitsi, kui telefoni teel. Pealegi kui müüja asub teisel pool Eestit, siis mis eesmärgil Sul talle helistada on vaja? Kui tehing toimub posti teel, on igati normaalne asju ajada meilitsi või PM-i teel.
Sama hästi võiks teha kohustuslikuks käest-kätte tehingu.
Palun ärme enam debiilsusi soovita :D

Greger
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas Alz » 26 Jaan 2014, 22:30

Haha.. bmwklubi :D
Ma ei eeldanudki, et sinu kasutaja taga saab keegi teistsugune indiviid aset leida :D
Räägime siis nii, nagu on...
Ma ei hakka sinuga vaidlema kummal on õigus.. Sina pead mind debiilikuks ja mina pean sind debiilikuks, reaalsus on see, et enamik lugejaskonnast nõustub minuga. Tee sellest omad järeldused :)

Kui sa müüd liikumisvahendit (autot, bussi, mopeedi, mida iganes) või kinnisvara, siis on loogiline, et huvi tundev isik tahab sinuga ühendust võtta ja kaup enne ostu üle vaadata. Igati normaalne ja loogiline asjade käik...
Me asume hetkel konsoolifoorumis, kus müüakse ennekõike mänge ja tarvikuid konsoolidele, mida ostes ei ole mõistlik sõita teise Eesti otsa, et vaadata üle, kas mänguplaadil on tõesti 1 pisike kriim või koguni 2, et siis koju tagasi sõita ja mängu mitte ära osta. Siin müüakse enamasti väikseid asju, mille saatmine toimub posti teel. Kõik muu enne seda saab läbi räägitud meilide teel. Kui ma ütlen sulle telefonis oma pangaarve numbri ja nime, kuhu maksta, siis mitu numbrit sul sellest arvujadast meelde jääb? Sinu suhtlemisoskust arvestades pakun, et 2-3 maksimaalselt...

Tahaks veel küsida sult, et millest see isiklukuks minemine tingitud oli? Oled kuskil bemmifoorumis kõva vend vms? Mind ei huvita kes sa oled, miks peaks sind huvitama kui kõva M-ga ma arvuti taga istun ja mis kirja kellelt ootan? Miks tuled siia foorumisse sõimama? Kui ei saa oma tahtmist, siis arenda oma argumenti, mitte ära muuda suhtlusviisi labaseks, lootes sellega midagi saavutada...

Ei lähtugi ainult minu arvamusest.. lihtsalt antud mõte muuta telefoninumbri avaldamie kohustuslikuks, on lihtsalt debiiline... Põhjused on nüüdseks juba arutletud. Ma ei karda midagi ja ka mul on oma elu, mistõttu ma sinusuguseid tolguseid omale helistama ei tahagi. Ja palun - ära vasta mulle ei siin teemas ega ka PM-i kaudu.

Lugupidamisega,
Alari

Kasutaja avatar
Alz
Administraator
Administraator

Lugemata postitusPostitas toomaskedrov » 27 Jaan 2014, 18:23

Lihtsalt mainin ära, et mobiili numbri saab iga kasutaja ise avalikustada oma profiili all ja siis on võimalik ostjal või kellel iganes seda mobiili numbrit sealt profiili alt ka vaadata kui kasutaja on nõus oma numbrit avalikult näitama loomulikult. See, kas teine on teadlik sellest, et seda sealt vaadada saab on juba teine teema. Sest paljud ei oska sedagi näha, kus kasutaja elab räägimatta siis mobiili numbrist. ::)

Ja nõustun sellega täielikult, et miks se on loll idee, kuna siis on kõigil ligipääs sinu telefonile ja hiljem hakkab tulema igasugu rämpspost sõnumeid kelleltgi kolmandalt või neljandalt isikult ja firmadelt, kes reklaamivad oma sodi ja mingid kahtlased OLED VÕITNUD 1000$.. seda jama nüüd küll kellelgi vaja pole. :P

Kasutaja avatar
toomaskedrov
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Tagasiside: 27|0|0

Lugemata postitusPostitas Friday » 28 Jaan 2014, 00:05

Mobiiltelefoni numbri väli on nähtaval ka teemavaates, kes soovib võib oma telefoninumbri sinna lisada.

Kasutaja avatar
Friday
Administraator
Administraator

Mine Foorumi teadaanded / tagasiside / ettepanekud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'