Xbox 360 DVD key lugemine ja taastamine

Probleemid & küsimused seoses Microsoft'i konsoolidega.

Xbox 360 DVD key lugemine ja taastamine

Lugemata postitusPostitas Markus14 » 17 Aug 2014, 23:04

Tere,
oleks soovi Xbox konsooli paranduseks. Juhtus siis nii, et sain Xbox'i, mis oli katki(DVD lugeja ei töötanud), proovisin vahetada laserit, sellest polnud ka kasu, siis mõtlesin, et proovin midagi mängida, filmid ja muusika töötas, mängud mitte(kui panna vana XBOX1 mäng sisse, ütleb, et play dvd, vajutades peale tuleb Xbox logo, aga tuleb error, et see on Xbox game disc ja pane Xbox konsooli). Ise ma ei oska enam midagi ette võtta. Minul ega teisel inimesel seda vana drive'i pole. Olen netist lugenud, et see mingi DVD key viga.
Nüüd on mul paar küsimust:
Kas oleks võimalik teha nii, et konsool töötaks 100% normaalselt, ilma et peaks modima? Kui jah, siis mis oleks hind?
Kui ei ole võimalik, siis kas oleks modimise/flashimise käigus konsool normallseks teha(aga konsool moditud, nt. RGH, LT3 või Xk3y või jtag)? Mis oleks selle hind?
Lugupidamisega,
Markus.

Markus14
Entusiast
Entusiast

Tagasiside: 2|0|0

Re: Xbox 360 DVD key lugemine ja taastamine

Lugemata postitusPostitas taku » 18 Aug 2014, 00:44

Paraku ainus võimalus on RGH abil cpukey ja siis edasi nand-ist õige DVD key saada.Kui konsool tõesti uuendamata siis ehk pääsed jtag-iga.
Kui dvd lugeja vahetati samasuguse vastu siis peaks olema võimalik dvd-key õigega üle kirjutada.Kui pisteti suvaline dvd draiv sisse siis ei ole kindel kas saab keyd taastada.
Lihtsalt saad valida kas RGH/JTAG abil dvd-key , flashid dvd stockiks või LT ja eemaldad RGH/JTAG= Saad stock/flashitud konsooli
Või jätad RGH/JTAG peale, flashid DVD draivi ja jätad modituks.
Hind võib kerkida konsooliga samaks või isegi kallimaks. Oleneb tegijast ja mis kiipe kasutab.

Kasutaja avatar
taku
Üldmoderaator
Üldmoderaator

Tagasiside: 14|0|0

Mine Microsoft Xbox 360 & Xbox One küsimused & probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 4 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'