Wii Dolphin. Abi vaja.

Probleemid & küsimused seoses Nintendo konsoolidega.

Wii Dolphin. Abi vaja.

Lugemata postitusPostitas altement » 19 Mär 2013, 15:33

Tere
Mul on palju Wii mänge mida pole läbi mänginud ja mõltesin, et pühin tolmu Wii pealt ära kuid ma ei suuda mängida lihtsalt 480i graafikaga. Siis mõtlesin, et osta äkki component kaabel, et saada 480p graafika, aga siis avastasin asja nagu dolphin mis muudab Wii mängude graafika samasuguseks nagu WiiU omadel.
http://www.dolphin-emulator.com/

Aga mul on selline probleem, et seal on vaja bluetoothiga pult ühendada, aga minu arvutil ei ole bluetoothi ja siis kui ei ole ütleb, et tuleks siis kasutada bluetooth donglet. Mul pole aimugi mis see on ja kust seda osta. Kui keegi oleks lahke ja annaks mingi lingi selle kui ka bluetooth mälupulga jaoks oleksin väga tänulik.

altement
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Tagasiside: 0|0|0

Re: Wii Dolphin. Abi vaja.

Lugemata postitusPostitas Markus14 » 10 Apr 2013, 21:01

[quote="altement"]
Tere
Mul on palju Wii mänge mida pole läbi mänginud ja mõltesin, et pühin tolmu Wii pealt ära kuid ma ei suuda mängida lihtsalt 480i graafikaga. Siis mõtlesin, et osta äkki component kaabel, et saada 480p graafika, aga siis avastasin asja nagu dolphin mis muudab Wii mängude graafika samasuguseks nagu WiiU omadel.

Aga mul on selline probleem, et seal on vaja bluetoothiga pult ühendada, aga minu arvutil ei ole bluetoothi ja siis kui ei ole ütleb, et tuleks siis kasutada bluetooth donglet. Mul pole aimugi mis see on ja kust seda osta. Kui keegi oleks lahke ja annaks mingi lingi selle kui ka bluetooth mälupulga jaoks oleksin väga tänulik.
[/quote]

Soovitus, kui on olemas teil Xbox 360 pult, saate ühendada arvutisse ja sellega mängida, või võite mingi suvaka ps1 või pc puldi taha panna, kõik töötab yuno? :D

Markus14
Entusiast
Entusiast

Tagasiside: 2|0|0

Re: Wii Dolphin. Abi vaja.

Lugemata postitusPostitas renelord3 » 16 Juun 2013, 02:37

[quote="Markus14"]
[quote="altement"]
Tere

[/quote]

Soovitus, kui on olemas teil Xbox 360 pult, saate ühendada arvutisse ja sellega mängida, või võite mingi suvaka ps1 või pc puldi taha panna, kõik töötab yuno? :D
[/quote]
FYI: Et Wii mänge Dolphini peal mängida, tuleb Wii-mote ühendada arvutiga läbi bluetoothi.

Bluetooth Dongle on väike usb vidin, mille kaudu arvuti tekitab bluetooth ühenduse. Sai enda vanale arvutile kah kunagi ostetud, aga ei mäleta kust kohast.

We do what we must, because we can! - Aperture Science since 1998
renelord3
Entusiast
Entusiast

Tagasiside: 0|0|0

Mine WII U, WII, 3DS küsimused & probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'