Tulekul: Uus ja uudne 3D ekraaniga Nintendo 3DS!

Erinevad kuulujutud, lekked uutest mängukonsoolidest.
Ära unusta ka ise uut informatsiooni kirjutamast!

Tulekul: Uus ja uudne 3D ekraaniga Nintendo 3DS!

Lugemata postitusPostitas 15m2rts » 31 Juul 2010, 14:50

Nintendol teatas hiljuti, et välja on tulemas uus ja uudne 3D ekraaniga DS konsool! Seda esitleti ka "E3 Networkil". 3D pildi nägemiseks ei ole vaja kasutada prille! 3D on ainult küll ülemine ekraan, mis on 3.53 tolli suur, alumine on puutetundlik ja jääb tavaliseks, alumine ekraan on 3.02 tolli suur. 3D ekraani saab muuta 3D'ks ja tavaliseks konsooli küljes oleva nupuga. Konsoolil on küljes ka "Joystick" mida eelnevatel konsoolidel ei ole. Kui eelnevalt oli DS'i suure konkurendi PSP heaks küljeks filmide vaatamine, siis nüüd on oma sõna sekka öelnud ka Nintendo 3DS konsool. Nimelt on oodata konsoolile 3D filme!

Konsool peaks ametlikult välja tulema märtsis 2011.

Paar pilti ka siis:
Pilt
Pilt

Viimati muutis 15m2rts, 13 Apr 2011, 21:44, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
15m2rts
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 0|0|0

Re: Tulekul: Uus ja uudne 3D ekraaniga Nintendo 3DS!

Lugemata postitusPostitas renelord3 » 01 Aug 2010, 16:54

sa ostaksid selle endale v?...mul endal ds puudub ja arvatavasti ma ostan selle kuna see on ju parim uuendus mis hetkel on (selle konsooli peale mõeldes)

We do what we must, because we can! - Aperture Science since 1998
renelord3
Entusiast
Entusiast

Lugemata postitusPostitas hp999 » 01 Aug 2010, 17:23

E3´l oli jah see jutuks, eks näha, kas on suurem asi. Hea on küll, et prille pole vaja. Nagu neid vähe oleks, lol.

Fat PSP:3.90 M33-3->1.50->3.03 OE-A->1.50->3.52 M33->3.52 M33-2->3.52 M33-4->3.71 M33->3.71 M33-4->3.71->3.71 M33-2->sold.
Slim PSP:3.60->3.71->3.80->3.90 M33->3.90 M33-2->3.90 M33-3->3.95 GEN->3.71 M33-2->4.01 M33->5.50 GEN->5.50 GEN-D->ownage.
hp999
Eliit
Eliit

Lugemata postitusPostitas egon14 » 02 Aug 2010, 15:35

Viimati muutis egon14, 02 Aug 2010, 15:37, muudetud 1 kord kokku.
egon14
Mängija
Mängija

Lugemata postitusPostitas Karsson » 21 Okt 2010, 23:55

Väga ei meeldi Need Nintendo DS id kuna need natuke imelikud ja eba kasutada.
See on minu arvamus  ;D

Konsoolid:
Xbox360 Slim 4GB
Playstation2 Slim
Playstation2 Fat
ja 2 Guitar Hero Kitarri
PSP 3004 Slim
Karsson
Äsjaliitunu
Äsjaliitunu

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 20 Jaan 2011, 10:37

Nintendo 3DS (Real 3D - no glasses required) release date confirmed - 25th march 2011

Nintendo 3DS - this will include a 2GB SD card and built in gyroscope and motion sensor. Content via spot pass: eurosport via spot pass, sky broadcasting, ...Aaardman animations.
Prices in USA: 249.99$
Prices in Europe: 229.99£ / 269.99eur

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/new ... 31059.html

Watch the launch event via the link below..
http://live.nintendo3ds.nintendo-europe.com/

Viimati muutis EdragonXX, 20 Jaan 2011, 10:38, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas tondike » 20 Jaan 2011, 12:03

Kindlasti tõsine 3D-elamus sellisest lukuaugust filme vaadates 4500 krooni eest...  ;D

Viimati muutis tondike, 22 Jaan 2011, 20:17, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
PSOne|PS2|PS3 "Fat" 80GB|PS3 "Ultra Slim" 500GB|PS4|PSP|PS Vita|Nintendo 3DS XL|Wii U 32GB
tondike
Mainekas
Mainekas

Tagasiside: 129|0|0

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 20 Jaan 2011, 21:10

[quote="tondike"]
Kindlasti tõsine 3D-elamus sellisest lukuaugust filme vaadates (ekraan jupp maad väiksem kui PSP-l) 4500 krooni eest...  ;D
[/quote]

4500 krooni eest? Mis kroonidest jutt? Rootsi kroonidest?
Muide viimane PSP ja Nintendo mõlemad poes 180 euri maksavad hetkel. Nii et hind neil võrdväärne.

Ausõna ei suuda mina mõista PS ja PSP fänboysid. :) Lukuagust? Ja PSP ekraan suurem? Oled Sa ikka reaalselt neid asju oma käes hoidnud ja võrrelnud? LOL!

Muide Nintendo DSi XL'l oli palju suurem ekraan kui PSP'l. Ja inimesed vaatavad filme ka iPhone pealt (ekraan sama suur või isegi väiksem). Nii et ära nuta, saan aru et pead kuidagi oma PSP'd kiitma kuigi jääb tehnoloogiale jalgu ja mänge kah eriti pole (võrreldes Nintendoga), aga ega seepärast siis kohe maha tegema ei pea hakkama. :)

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas tondike » 20 Jaan 2011, 21:34

[quote="EdragonXX"]
[quote="tondike"]
Kindlasti tõsine 3D-elamus sellisest lukuaugust filme vaadates (ekraan jupp maad väiksem kui PSP-l) 4500 krooni eest...  ;D
[/quote]

4500 krooni eest? Mis kroonidest jutt? Rootsi kroonidest?
Muide viimane PSP ja Nintendo mõlemad poes 180 euri maksavad hetkel. Nii et hind neil võrdväärne.

Ausõna ei suuda mina mõista PS ja PSP fänboysid. :) Lukuagust? Ja PSP ekraan suurem? Oled Sa ikka reaalselt neid asju oma käes hoidnud ja võrrelnud? LOL!

Muide Nintendo DSi XL'l oli palju suurem ekraan kui PSP'l. Ja inimesed vaatavad filme ka iPhone pealt (ekraan sama suur või isegi väiksem). Nii et ära nuta, saan aru et pead kuidagi oma PSP'd kiitma kuigi jääb tehnoloogiale jalgu ja mänge kah eriti pole (võrreldes Nintendoga), aga ega seepärast siis kohe maha tegema ei pea hakkama. :)

[/quote]
Sorry, vana hea Eesti kroon ikka meelel veel, pidasin silmas, et 4500 "vanas rahas" maksab see supertehnoloogia.
Ei ole ise üldse muide PSP-fänn, lihtsalt kuna mu lapsel on see (kasutab põhimõtteliselt ainult siis, kui minnakse kusagile reisile vms), siis tean kui suur selle ekraani diagonaal on. Ja kuna 3DS-i ekraan sellest veel väiksem on (olgem ausad 3DS-i oma on u tolli võrra väiksem), siis kujutan seda 3D-elamust päris hästi ette, mis filme vaadates saad. Naljanumber ju. Sorry, ei taha siin mingeid konsoole maha teha, lihtsalt öeldu mõte oli, et selles formaadis minu arvates pole 3D-l just erilist pointi (juba läbi selle PSP-ekraani on filme vaadata ikka jube, mis elamuse peaks siis veel väiksemalt ekraanilt miski 3D filmi vahtimine andma). Mine parem kinno (või vaata paremal juhul kodus mõnest 50-tollisest 3D-telekast).

Viimati muutis tondike, 20 Jaan 2011, 21:48, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
PSOne|PS2|PS3 "Fat" 80GB|PS3 "Ultra Slim" 500GB|PS4|PSP|PS Vita|Nintendo 3DS XL|Wii U 32GB
tondike
Mainekas
Mainekas

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 21 Jaan 2011, 00:13

[quote="tondike"]

Ei ole ise üldse muide PSP-fänn, lihtsalt kuna mu lapsel on see (kasutab põhimõtteliselt ainult siis, kui minnakse kusagile reisile vms), siis tean kui suur selle ekraani diagonaal on. Ja kuna 3DS-i ekraan sellest veel väiksem on (olgem ausad 3DS-i oma on u tolli võrra väiksem), siis kujutan seda 3D-elamust päris hästi ette, mis filme vaadates saad. Naljanumber ju. Sorry, ei taha siin mingeid konsoole maha teha, lihtsalt öeldu mõte oli, et selles formaadis minu arvates pole 3D-l just erilist pointi (juba läbi selle PSP-ekraani on filme vaadata ikka jube, mis elamuse peaks siis veel väiksemalt ekraanilt miski 3D filmi vahtimine andma). Mine parem kinno (või vaata paremal juhul kodus mõnest 50-tollisest 3D-telekast).
[/quote]

Ma olen väga abivalmis inimene ning just seetõttu alustan selgitustööga, kuna tundub et Sul on asjad ikka väga paigast ära.

1. PSP ja Nintendo on "handheld game console"! Mõeldud sellisteks puhkudeks kus televiisor pole moeldav või mugav lahendus. Ehk siis tänavale, reisile, jne, et saaksid alati iga hetk kui vaja on selle kaasa võtta. Kui tahad mängida ja midagi vahtida suurest telekast oma diivanilt, siis selle jaoks on olemas sellised toredad konsoolid nagu xbox 360, PS, Wii. Nii et palun ära aja erinevaid asju omavahel segamini.

2. Olgem nüüd ikka realistlikud ja ausad. Kui mitu inimest Sa tead kes tassib reisile kaasa 50" televiisorit?
50" telekqaga Sind tõenäoliselt üldse lennukisse ei lasta. Autoelamugi jaoks on 50" liig mis liig. Isegi keskmise elutoa jaoks on 50" telekas siiski liiast.

3. Kas võtsid kätte ja mootsid 3DSi ja PSP ekraanid ära? Ja tundub et ka mootuhikutes pole Sa vist eriti kodus. Seetõttu väike abimees edaspidiseks --> 1 toll = 2,54cm. Et siis nagu 2,54cm väiksem tõesti? Võta netist parameetrid ekraani kohta lahti ning vaata need uuesti üle, ning räägi siis jälle et on kõvasti väiksem. :)

4. Mõeldud siiski küll 3D mängudeks, aga jah ka filme saab vaadata (SKY 3D kanaliga koostöö isegi olemas, kahjuks seda vist Eestis ei pruugi kasutada saada? Tõenäoliselt ainult UK ja ROI. Nii et minu jaoks täiesti sobib. :)). Samas rääkides 3D filmidest, siis 3D filmid on täiesti ülepaisutatud ülehinnatud asi. Enamus 3D filmide fänne pole vist korralikku 3D filmi näinudki ja kujutavad ette et oooo 3D on vinge. Minu jaoks on need tänapäeva 3D filmid täielik pettumus ja rikuvad 3D head nime. Tõelist 3D (või 4D ja 5D) elamust soovides tasub külastada Berliini 3D Imaxit või lõbustusparke (lähim selline Eestile peaks asuma Göteborgis Lindbergi pargis). Vahe nende vahel on meeletu!

Aga jah mul on tõsiselt hea meel et mu sünnikohas Eesti läheb inimestel nii hästi, et nad on tänaseks päevaks nii jõukad et muretsevad endale juba 50" telekaid ja mis peamine saavad endale lubada luksust seda 50" televiisorit endaga reisil kaasas tassida. :) Ma rahuldun reisil siiski notebookiga ja poistele nintendo ning iphone. Aga eks igale ühele ole oma.

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas tondike » 21 Jaan 2011, 00:38

Kas sa oled natuke imelik või mängid seda?  :-\ Mis sa mõtled, et ma tassin reisile mingit 50`` telekat või? Kogu mu esimese sõnavõtu point oli see (kuna hakati siin mingile 3D-le rõhku panema), et see  3D sellise konsooli puhul on minu arvates natuke ülepakutud, ütleme nii, et vahet pole, on seal 3D või 2D või üldse ilma D-ta... ei olnud üldse miski Nintendo mahategemise plaan. Usun, et konsoolina on aparaat tip-top, ma ei võrdle (loe: ei pea ei paremaks ega halvemaks, igaühe oma maitseasi, eelistab ta ühte või teist firmat või hoopis miskit kolmandat) seda PSP või millega iganes. Sorry, et ma selle "PSP"-sõna üldse sisse tõin (lihtsalt juhtus käepärast olema ja huvi pärast mõõtsin üle, et mis selle ekraani diagonaal on, ja tuli välja, et see 3DSi oma on veel väiksem ja sellepeale mõtlesin, et see välja reklaamitud 3D antud juhul on ju ikka paras jama, oleks seda ka kahtlemata PSP puhul), see ei olnud mõeldud alustamaks miskit konsool vs konsool võrdlust.  Aga tundub, et keegi vist tundis end ikka kuidagi puudutatuna.
Sa oled täitsa tark, toll on tõesti 2,54 cm ja PSP ekraani diagonaal on tiba üle 2 cm laiem/pikem kui 3DS-il (4.33 tolli), mõõda üle kui soov on.
Väga hea mõte vaadata välismaal kusagil IMAXis 3D filme (kui võimalik on), olen isegi 1 korra vaadanud (tegelikult oli see vist pigem 4D, kuna seal ka igasugused tuule ja veeefektid olid), väga hea kogemus.

Viimati muutis tondike, 21 Jaan 2011, 00:54, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
tondike
Mainekas
Mainekas

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 21 Jaan 2011, 10:46

[quote="tondike"]
Kas sa oled natuke imelik või mängid seda?  :-\ Mis sa mõtled, et ma tassin reisile mingit 50`` telekat või? Kogu mu esimese sõnavõtu point oli see (kuna hakati siin mingile 3D-le rõhku panema), et see  3D sellise konsooli puhul on minu arvates natuke ülepakutud, ütleme nii, et vahet pole, on seal 3D või 2D või üldse ilma D-ta... ei olnud üldse miski Nintendo mahategemise plaan. Usun, et konsoolina on aparaat tip-top, ma ei võrdle (loe: ei pea ei paremaks ega halvemaks, igaühe oma maitseasi, eelistab ta ühte või teist firmat või hoopis miskit kolmandat) seda PSP või millega iganes. Sorry, et ma selle "PSP"-sõna üldse sisse tõin (lihtsalt juhtus käepärast olema ja huvi pärast mõõtsin üle, et mis selle ekraani diagonaal on, ja tuli välja, et see 3DSi oma on veel väiksem ja sellepeale mõtlesin, et see välja reklaamitud 3D antud juhul on ju ikka paras jama, oleks seda ka kahtlemata PSP puhul), see ei olnud mõeldud alustamaks miskit konsool vs konsool võrdlust.  Aga tundub, et keegi vist tundis end ikka kuidagi puudutatuna.
Sa oled täitsa tark, toll on tõesti 2,54 cm ja PSP ekraani diagonaal on tiba üle 2 cm laiem/pikem kui 3DS-il (4.33 tolli), mõõda üle kui soov on.
Väga hea mõte vaadata välismaal kusagil IMAXis 3D filme (kui võimalik on), olen isegi 1 korra vaadanud (tegelikult oli see vist pigem 4D, kuna seal ka igasugused tuule ja veeefektid olid), väga hea kogemus.

[/quote]

Võin ju imelik olla. Aga mitte mina ei hakanud rääkima 50" televiisorist vaid ikka Sina. Mina rääkisin Nintendoe 3DS'ist mida on endaga mugav kaasas kanda. Sina seepeale hakkasid rääkima mulle 50" televiisorist. :)

Ja et votsidki kohe Nintendoe 3DSi kätte ja mootsidki kohe ule? Tubli poiss, mis hinnaga ja kust ostsid ka? :) Soovitus ise yle moota on kyll hea, aga kahjuks enne märtsi seda võimalust mul pole. Nii et ma piirdun parameetritega mis internetis antud.

PSP Go = 3.8 inch
Nintendo 3DS = 3.53 inch

JA

PSP-3000 = 4.3 inch
Nintendo DSi XL = 4.2 inch

Tõeliselt suur vahe?

Lihtsalt mu point ja mõte jääb ikka ja jälle samaks. Ei ole mõtet võrrelda asju millel on erinev eesmärk. Nagu 50" televiisorit ja Nintendot või PSP'd. :) Mina leian et nintendod ja PSP'd täidavad täiest korrlikult neile moeldud eesmärke. Ja kuna väiksem poiss (3'ne) kasvab alt peale ning hetkel suurema poisi nintendo ära omastanud on praktiliselt, siis kavatsen ühe uue PSP või Nintendo 3DSi osta. Hetkel kaldub Nintendoe 3DSi poole, kuna PSP'l on küll plusse aga siiski ka liiga palju miinuseid. Miinuseks loen PSP konstruktsiooni, mängude hulka, mängude hindu ja PSP hinda (noh 3DS muidugi tuleb samale hinnatasemele muidugi nüüd, nii et see vahe nintendo kasuks kaob ära). Samas Nintendo plussiks on palju mänge (hinnaga 10-25 euri). Tema mugav kasutus. Ja üheks heaks plussiks laste puhul on see et ekraani kinni panna / sulgeda. Konsooli õnnetusjuhtumi kindlustust juurde võttes küll vahet pole (esimesed 2 aastat), aga vahetamisele kulub ikkagi paar päevakest kui katki peaks minema.

PS! Rõhu asetavad nad  3D'le ilma prillideta. :)

Viimati muutis EdragonXX, 21 Jaan 2011, 11:00, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas tondike » 21 Jaan 2011, 12:15

Vaatan, et üks "nintendoboy"  ;)  (sorry, ei mõtle seda tõsiselt) ei suuda kuidagi maha rahuneda....
Nintendo 3DS-i pole ma ju loomulikult kätte võtnud (kui sa põhjust ei tea, võin lisada  ;D). Aga selle 3DS-i ekraani suurus on ju välja öeldud - 3.53 tolli (nagu sa ka ju ise mitu korda kirjutasid). Miks sa võrdled mingit PSP GO-d ja 3DS-i ning hiljem PSP-d ja DS-i XL-i? Ma ütlesin, et 3DS-i ekraan on u tolli võrra väiksem kui PSP-l, ja seda ta ju on. Tõeliselt suur vahe? Ma  lihtsalt mainisin, et ekraan on PSP omast väiksem, et mis 3D elamust sa sealt ootad. Nagu eelmises kirjas mainisin, siis see PSP oli lihtsalt käepärast võtta ja ma puhtast uudishimust tahtsin teada, kui suur selle ekraan siis on ja sain aru, et selle 3DS-i ekraan saab olema veel pisem ja sellele tuginevalt tegin oma esimese kommentaari.
Aga kui sa just ise soovid seda ekraanide võrdlust teha, siis lihtne matemaatika näitab - 3DS-i ekraanidiagonaal  siiski umbes viiendiku võrra väiksem (täpsemalt 19%), kui mul matemaatika väga ei lonka  ;) ja  näiteks ekraani pindala näiteks on kolmandiku võrra väiksem (33%) kui neil ekraanid samas pikkuse/laiuse suhtes.
Mu esimeses kommentaaris olev jutt oli ainult selline meelevaldne võrdlus iseloomustamaks ainult  3DS-i eraanilt saadavat 3D elamust, mitte alustamaks mingit PSP vs 3DS-i võrdlust. 50 tollise teleka tõin ju ainult näiteks sellest, et kui soov 3D elamusi saada, siis mine parem kinno, või vaata suure diagonaaliga 3D telekast. Sõnastaks siis siinkohal oma esimese kommentaari ümber nii-  arvan, et sellise ekraanisuuruse puhul on 3D mõtetu, see ei anna miskit elamust.
Ma olen sinuga sama meelt, et need PSP-d, Nintendod jne. täidavad kenasti oma eesmärke ja mul täiesti suva, mis konsool inimesel on, igaühel oma maitse ja see on hea.
Aga tore  siin juttu ajada.

Viimati muutis tondike, 21 Jaan 2011, 12:18, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
tondike
Mainekas
Mainekas

Lugemata postitusPostitas MeTo » 21 Jaan 2011, 20:07

Huvitav kui palju see maksma hakkab?

MeTo
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Lugemata postitusPostitas EdragonXX » 22 Jaan 2011, 11:20

[quote="MeTo"]
Huvitav kui palju see maksma hakkab?
[/quote]

Prices in Europe: 229.99£ / 269.99 eur

[quote="tondike"]
Miks sa võrdled mingit PSP GO-d ja 3DS-i ning hiljem PSP-d ja DS-i XL-i?
[/quote]

Sest mullemeeldib vorrelda oigeid asju versioone oigete asjadega, muidu läheb kontekst paigast. Mitu mudelit on veel PSP'l sama suure ekraaniga nagu PSP3000?

[quote="tondike"]
ja sellele tuginevalt tegin oma esimese kommentaari.
[/quote]

Vaata selles probleemongi et oleks see olnud lihtsalt kommentaar oleks kõik ok. Aga see kuukus välja selline et 3DS sakib ja PSP ruulib. Tüüpiline psfänni komm. Eelnevalt käis ühes xboxi foorumis üks psboy rääkimas et blu ray parandab graafikat ( :) :) :) ) ja xbox ragiseb kui talle peale keharaskusega vajutada. :) Ja siis GAME ja gamestopi newsfeedis kui poed teavitasid uutest pakkumistest xboxile ja wii'le lendasid kohale järgmised psfänboyd kel polnud jälle midagi muud oelda kui risustada postitust kommidega "PS3 rules! xbox ****". :) Ja vaikselt hakkavad lihtsalt taolised kommid pinda käima. Ja kui siis pS# foorumis jäi silma uudis et PS3 müügitulemused tegid xboxile ja wii'le ära ja ma postitasin neile uudise müügitulemustega detsembris kus PS3 müüdi praktiliselt 2x vähem kui xboxi, siis defineeriti gamespot Delfi kommentaariumiks. :) :) :) Vat sellised kõvad argumendid ja kommid tulevad alati PSP ja PS3 kasutajatelt.

[quote="tondike"]
50 tollise teleka tõin ju ainult näiteks sellest, et kui soov 3D elamusi saada, siis mine parem kinno, või vaata suure diagonaaliga 3D telekast. Sõnastaks siis siinkohal oma esimese kommentaari ümber nii-  arvan, et sellise ekraanisuuruse puhul on 3D mõtetu, see ei anna miskit elamust.
Ma olen sinuga sama meelt, et need PSP-d, Nintendod jne. täidavad kenasti oma eesmärke ja mul täiesti suva, mis konsool inimesel on, igaühel oma maitse ja see on hea.
[/quote]

Vat selle elamuse kohta ei saa kommenteerida. Kõigepealt las tuleb välja, siis uurime edasi saab sealt elamust või mitte. Praegune 3D filmid ei anna ka kinos mingit 3D elamust. Punni aetud 2D. Kus on 3D efektid? Isegi 1986 aasta sakslaste Frozist (ajakiri lastele) sai suurema 3D elamuse kui praegu kinos. :)

Pilt

Xbox Live Ambassador
Member of F.U.F.
Administrator of PELA.EE
EdragonXX
Kasutaja
Kasutaja

Lugemata postitusPostitas renelord3 » 22 Jaan 2011, 12:54

[quote="EdragonXX"]
Nintendo 3DS (Real 3D - no glasses required) release date confirmed - 25th march 2011

Nintendo 3DS - this will include a 2GB SD card and built in gyroscope and motion sensor. Content via spot pass: eurosport via spot pass, sky broadcasting, ...Aaardman animations.
Prices in Europe: 229.99£ / 269.99eur

http://www.nintendo.co.uk/NOE/en_GB/new ... 31059.html

Watch the launch event via the link below..

http://live.nintendo3ds.nintendo-europe.com/
[/quote]

Ma ei saa aru mis euroopas see nii kallis on

We do what we must, because we can! - Aperture Science since 1998
renelord3
Entusiast
Entusiast

Lugemata postitusPostitas tondike » 22 Jaan 2011, 20:22

Muutsin oma esimest kommentaari (jättes sealt igasuguse ekraani suuruse võrdluse PSP-ga välja), nüüd peaks kõik nintendoboyd (seekord mõtlen juba tõsiselt) rahul olema...  ;) Nagu ütles maailma suurim rahuvõitleja Karlsson katuselt: "Rahu, ainult rahu..."

Viimati muutis tondike, 22 Jaan 2011, 20:26, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
tondike
Mainekas
Mainekas

Järgmine

Mine Uudised PC ja konsoolimaailmast

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

Meist

Konsoolifoorum on loodud aastal 2007. Alates sellest oleme saanud suurimaks konsoolide alaseks foorumiks Eestis.
Konsoolifoorumi e-mail: konsool@konsool.eu

Reputation System ©'